Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová ukázala na křtu knihy Tomáše Řepky dokonalý výstřih! Do očí se jí díval málokdo

To je ale dekolt!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Kateřina Kristelová (38) se na křest knihy Tomáše Řepky (43) Děkuju pořádně vyfikla. Vzala si černý kostýmek s velmi vyzývavým dekoltem a bylo opravdu těžké dívat se jí do očí. Její ňadra se drala ven o sto šest a nechybělo málo a zastínila svého přítele.

Během křtu knihy Děkuju Tomáše Řepky (43) bylo opravdu těžké dívat se Kateřině Kristelové do očí. Na křest knihy zvolila hodně odvážné černé sáčko, kterému dominoval hodně hluboký výstřih. Kateřina opět dokazuje, že se umí vkusně a zároveň odvážně obléknout.

Nikdo z přítomných z ní nemohl spustit oči a je jasné, proč si ji Tomáš Řepka tak hlídá. Na velkolepou událost dorazila kromě dvojice spousta dalších celebrit, mezi kterými nechyběl moderátor a šoumen Jakub Kohák, herec Jakub Štáfek, nebo herec Martin Dejdar.

„Tomáš Řepka je pro mě kapitán Sparty a symbolizuje pro mě – nezdolnost, neústupnost, emoce, dravost, bojovnost. Předešlé knížky jsem nečetl, protože jsem si myslel, že je dostanu jako dárek k nějakému výročí, narozeninám nebo Vánocům, ale nestalo se, tak jsem rád, že si přečtu tuhle. Hlavně přeju Tomášovi dlouhý, bohatý a zajímavý život," nechal se slyšet Kohák.

Kateřina Kristelová (38) se samozřejmě k celé události nezapomněla vyjádřit na sociálních sítích. „Zamilovaná do něj i do knížky. A děkujeme oba. Vám, co nám přejete i vám, kteří bez řešení nás dvou nemůžete být ani den. Tomáš udělal na sobě za poslední rok pořádný kus práce. Smekám. Tak čtvrtý díl dáme brzy, lásko, jo? Zkusím tě z toho klidu trochu rozhoupat,“ zakončila.

Související články

Další články