Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová udělala zásadní krok: Facebook už nikdy nebude jako dřív!

Kateřina udělala zásadní rozhodnutí!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
GLOSA: Kateřina Kristelová u příležitosti oslav svých narozenin udělala razantní rozhodnutí, kterým šokovala téměř celé Česko. Nikdo z jejích fanoušků si nedokázal ani v tom nejhorším snu představit, že se něco takového může stát. Kateřina přišla s nemilou novinou a kvůli ní už český Facebook nebude nikdy jako dřív.

Nejlepší moderátorka Česka Kateřina Kristelová (38) včera oslavila své osmatřicáté narozeniny. Její osoba vyvolává u lidí dost rozporuplné reakce. Jedni ji mají rádi a uznávají Kateřinu jako skvělou moderátorku a matku.

Najdou se ale i tací včetně spousty českých celebrit, kteří mají z blonďaté moderátorky maximálně srandu a vysmívají se jí, kde můžou. Mnoho jejích fanoušků čekalo, že když slaví ty narozeniny, tak si na ně připraví pořádnou pecku.

Ovšem nikdo nečekal něco takového. Kateřina se totiž rozhodla, že si zruší Facebook. Moderátorka má na sociálních sítích hned několik facebookových profilů a nejspíše to při svém vysokém pracovním nasazení nestíhá.

Mnoho lidí se zaleklo, že Kateřinu na sociálních sítích nebudou už vůbec vídat. Naštěstí to objasnila tím, že si maže jen jeden ze svých profilů. Uf, všichni jsme si oddychli, žádné drama se nekoná.

Související články

Další články