Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová se už o Tomáše nebojí: Dojemná slova o setkání za mřížemi

+ Dalších 6 fotografií
Moderátorka Kateřina Kristelová (39) se pro některé lidi stala symbolem všeho špatného, co Tomáše Řepku (45) potkalo. Je pro ně viníkem všeho, asi jako Miroslav Kalousek pro Andreje Babiše. Jak ale tahle žena ve skutečnosti všechny partnerovy potíže vnímá? Jak snáší chvíle samoty? Co ji trápí? Čeho se bála? Jak na ni reagují lidé na ulici? A kdo nad ní drží ochrannou ruku? Pusťte si náš rozhovor ve videu.

Kateřina nám poskytla exkluzivní rozhovor hned poté, co v sobotu opustila brány vězení, kde strávila tři hodiny ve společnosti svého přítele Tomáše Řepky (45). Bezprostřední pocity po opuštění plzeňské káznice byly velmi emotivní.

„Těžko se o tom mluví, bylo to hodně silné. Tomáš je teď ve vězení třetí měsíc. Přestože spolu komunikujeme, osobní kontakt je úplně o něčem jiném. Přijela jsem za ním s kamarády, bylo nás tam několik, měl z toho velkou radost. Užili jsme si to. Překvapilo mě, že Tomáš vypadá výborně, i když jako jeho partnerka tohle budu tvrdit za jakýchkoli okolností. Tady se ale snažím být objektivní. Fascinovalo mě, jak se vycvičil. Maká a sluší mu to. Především to obdivuhodně zvládá a dává. Obavy, které jsme vnitřně měli, i když jsme se s nimi nikde na veřejnosti nedělili, jenom mezi sebou navzájem, naštěstí vzaly za své,“ přiznala eXtra.cz upřímně Kateřina Kristelová.

„Ale vůbec sedět s člověkem, kterého máte rádi, držet ho za ruku a koukat mu do očí, to v tuhle chvíli pro mě má obrovskou hodnotu,“ říká otevřeně.

Je logické, že současná situace pro ni není jednoduchá.

Šikana

„Přijde mi tragikomické, že Tomáš, který o to asi nejmíň stojí, je podle názorů odborníků jeden z nejsledovanějších lidí v zemí. Nemusí ukazovat nahý zadek a psát sáhodlouhé statusy a stejně bude přitahovat davy. Nežije se v tom úplně dobře, protože s tím souvisí šikana a stalking, které jsou kolem nás ve zvýšené míře. Nikomu by nebylo příjemné, kdyby ho paparazzi sledovali prakticky denně a parazitovali na všem, co se tváří jako chyba, i když to ve skutečnosti chyba není. Každý, kdo si o nás přečte jeden článek, se pasuje do role odborníka na náš život. Všichni vědí, jak bychom měli žít, co by měl dělat Tomáš a co já, všichni dobře znají, kde bereme finance a jak se máme. Přitom o tom nevědí vůbec nic,“ rozpovídala se moderátorka, podle níž se na základě oné údajné šikany brzy začnou dít zajímavé věci.

„Se stigmatem toho všeho se strašně špatně žije, protože jsou to dennodenní lži, útoky, dehonestace a nikdy nekončící msta jenom za to, že jsme přestali s médii komunikovat. Tomáš má opravdu strašně nabídek od nejkomičtějších reality show, dokumenty, věci z jeho života. Každý by si z něj chtěl urvat kousek. Věci s ním jsou extrémně sledované. Na nic z toho jsme nepřistoupili. Přistoupíme na jednu věc za půl roku, ne-li za rok, přesto se to určitá skupina lidí snaží otočit proti nám,“ diví se Kateřina Kristelová (39).

„Tomáš mi ale na návštěvě důsledně řekl, že mám poděkovat veškerým našim fanouškům. I holkám, které jsou ve stejné situaci jako já a ozývají se mi. Tomášovi navíc chodí velké množství dopisů. Prostřednictvím eXtra.cz mám všechny pozdravit a vzkázat, že Tomáš si to všechno čte a podpory si nesmírně váží. Mám vypíchnout sparťanské fanoušky. Tvrdé jádro ultras mi taky volá. Chovají se ke mně pěkně, nabízejí mi pomoc a drží nade mnou ochrannou ruku,“ dodala přítelkyně jednoho z nejsledovanějších mužů u nás.

Kdo jí je největší oporou? Co říká na Tomášův dopis do redakce eXtra.cz? Jak smetla ze stolu spekulace o tom, že dopis měla psát ona sama? A proč by se to podle ní nemohlo nikdy stát? I to se můžete dozvědět ve videu s Kateřinou Kristelovou.

Brzy chystáme další pokračování rozhovoru, nenechte si ho ujít!

Související články

Další články