Kateřina Kristelová (37) už nežije jako poustevnice a konečně má vedle sebe chlapa svých snů. Mnoho lidí si myslelo, že se po jejím boku až moc pohybuje jeden vlivný podnikatel z jižních Čech, ale všechno je jinak!

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43) je Katčiným vyvoleným a miláčkem největším. Dá se říct, že se tak dlouho hledali, až se našli. Tahle novopečená dvojice se nedávno rozpovídala v Blesk magazínu, kde popisují, co je na sobě přitahuje.

Tomáš Kateřinu vnímá jako svou osudovou ženu, na kterou léta čekal a nemohl ji najít. A to i přesto, že tehdy byl se svojí exmanželkou a matkou syna Marcuse Vlaďkou Erbovou (35).

“Já člověka, jako je Katka, nikdy nepotkal. A přitom jsem někoho takovýho vedle sebe přesně potřeboval. Je úplně jiná než všechny před ní. Inteligencí, tím, jak reaguje, jak je v klidu, že uvažuje podobně jako já…,” rozplývá se nad Kateřinou Tomáš.

Kateřina je doslova žena činu, a proto má absolutně jasnou představu o své budoucnosti.

“Vím bezpečně, že druhé dítě mít nebudu, a nedokážu si představit sílu, která by to změnila… Bydlení je předčasné řešit, ale jasně, asi to je po nějaké době vztahu přirozenej krok. Takže třeba někdy…,“ popisuje Kateřina vidinu své a Tomášovy budoucnosti.

Dá se říct, že jejich vztah má dobré vyhlídky. Čím déle se znají, tím více k sobě táhnou, společné dítě ani svatbu nechce ani jeden z nich. A to se v podstatě v dnešním světě u žen opravdu cení nad zlato. Rozhodně v tomto případě nejde o nějaký ústupek ženy… Kateřina moc dobře ví, co chce, a ví, jaké je to se spálit, a je už zkrátka a dobře opatrná na sebe i dceru.