Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová prozradila, jaká bude dovolená s Řepkou! A co podle ní nesmí chybět v kufříku ROZVÁŠNĚNÉ ženy

+ Dalších 13 fotografií
Byli to velcí tajnůstkáři, ale nakonec šli s kůži na trh. V čem Kateřina dokáže Tomáše ovlivnit? Jaká je čeká dovolená? A co si zabalí do svého sexy kufříku? To se dozvíte v našem exkluzivním videu!

Moderátorka Kateřina Kristelová (37) momentálně zažívá období velké zamilovanosti. Jejím vysněným princem na bílém koni se nečekaně stal bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43). Ačkoliv to opravdu nikdo nečekal, tento pár se mi zdá být vyvážený a plný něhy.

Kateřinu už nějaký ten pátek znám, a hlavně jsem ji poznala bez obalu, který z ní mnohdy dělá pouze tu “sexy blondýnu za mikrofonem”. Její srdce bylo zlomené, pak se dlouho hojilo a nakonec hledalo novou důvěru v muže. Čekání se, jak se zdá, vyplatilo, a nyní je čas sklizně

Co mám na Kateřině moc ráda, je její upřímnost. Jasně, i já sama jsem známá svojí upřímností (někdy až zbytečně velkou..., ale to víte, jsem ještě mladý tele), a to na ní miluju. Má to na háku a nezajímá ji, co si kdo o ní, její rodině a nebo partnerovi bude myslet. Díky této skvělé vlastnosti bylo natáčení rozhovoru s Kateřinou nejen příjemné, ale hlavně ZÁBAVNÉ

Myslím si, že moje otázka na to, co si zabalí s sebou na dovolenou s Tomášem ji dostala… Jasně, že jsem se neptala na paštiky a konzervy!!! Sexy prádlo a něco víc, to je oč tu běží!

Související články

Další články