Moderátorka Kateřina Kristelová (37) momentálně zažívá období velké zamilovanosti. Jejím vysněným princem na bílém koni se nečekaně stal bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43). Ačkoliv to opravdu nikdo nečekal, tento pár se mi zdá být vyvážený a plný něhy.

Kateřinu už nějaký ten pátek znám, a hlavně jsem ji poznala bez obalu, který z ní mnohdy dělá pouze tu “sexy blondýnu za mikrofonem”. Její srdce bylo zlomené, pak se dlouho hojilo a nakonec hledalo novou důvěru v muže. Čekání se, jak se zdá, vyplatilo, a nyní je čas sklizně.

Co mám na Kateřině moc ráda, je její upřímnost. Jasně, i já sama jsem známá svojí upřímností (někdy až zbytečně velkou…, ale to víte, jsem ještě mladý tele), a to na ní miluju. Má to na háku a nezajímá ji, co si kdo o ní, její rodině a nebo partnerovi bude myslet. Díky této skvělé vlastnosti bylo natáčení rozhovoru s Kateřinou nejen příjemné, ale hlavně ZÁBAVNÉ!!!

Myslím si, že moje otázka na to, co si zabalí s sebou na dovolenou s Tomášem ji dostala… Jasně, že jsem se neptala na paštiky a konzervy!!! Sexy prádlo a něco víc, to je oč tu běží!