Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová o nevěře: Radši sexuální půst, než podvést Tomáše!

Kateřina Kristelová o nevěře: Radši sexuální půst, než podvést Tomáše!
Zdroj: reprofoto Prima FTV
+ Dalších 25 fotografií
Jak Katka Kristelová (38), tak její přítel Tomáš Řepka (43) v tom mají jasno. Nevěra je pro ně ve vztahu naprosto nepředstavitelná. Neshodnou se prý jen málokdy, Tomáše ale vytáčí Kateřinin styl řízení, a tak v autě kouří, aby se uklidnil. A u Kristelové má malý vroubek, na Valentýna ji totiž zapomněl obdarovat!

Ve středu usedli Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka na červenou pohovku Jana Krause (64), který nešetřil rýpavými dotazy. Velmi ho například zajímalo, jak páreček přistupuje k nevěře

"Radši bych měla sexuální půst," řekla rázně Kateřina. Podvést Tomáše je pro ni nepředstavitelné a bývalý fotbalista to vidí stejně. "Je to zrada toho člověka," přitakal Řepka.

"I kdyby chvíli byla nějaká indispozice, když spolu budeme dalších dvacet let, nebyla bych nevěrná," ujistila pak ještě Kristelová.

V mírném šoku Katka zůstala, když Tomáš chybně uvedl datum, kdy spolu začali chodit. Podle Řepky jejich románek začal 15. února, ve skutečnosti to dali dohromady ale už v lednu letošního roku.

"Ne, to není pravda. Na Valentýna už jsme byli spolu, tehdy mi neposlal ani kytku. Proto rád říká, že jsme začali až patnáctýho," uvedla to Kateřina s úsměvem na pravou míru.

Související články

Další články