Podle informací webu expres.cz je totiž její odchod z televize pro zaměstnance nejlepší zprávou roku. „Katka si myslela, že je korunní princeznou televize. Díky svému velmi blízkému vztahu s Honzou Musilem své kolegy doslova šikanovala,“ řekl expresu zdroj z Barrandova.

„Ona si myslela, že je jediná s televizními zkušenostmi. Reportéři pořadu třeba nesměli natočit stand-up, aniž by jí zavolali a poradili se. Pokud si to někdo dovolil, stand-up nesměl být odvysílaný, i když by byl v pořádku,“ dodává zdroj s tím, že Kateřina Kristelová navíc tlačila své podřízené do věcí, které jim byly proti srsti.

„Velmi často reportérům připravovala otázky pro jiné slavné osobnosti a ti se pak museli ptát na velmi žlučovité věci, ačkoliv se pak Katka tvářila, že ona s tím nemá nic společného,“ uzavírá působení Kristelové na Barrandovu. Přitom Kateřina Kristelová prošla během své dlouhé kariéry několika médii a vždycky pracovala jako největší profík. Tohle je ostatně první a jediná stížnost, která padá na její osobu.

Závist je ošklivá vlastnost, a pokud se chtěl někdo Kateřině takhle na poslední chvíli pomstít a zdiskreditovat ji jako moderátorku, tak je to opravdu smutné. Kristelová určitě nemá podobné chování zapotřebí a naopak si svou image a jméno hlídá. Má ostatně plno dalších projektů mimo TV, které stojí právě na její osobě a popularitě.

Kateřina Kristelová (37) taková svědectví z televize samozřejmě odmítá a říká, že je to vymyšlené obvinění. „Je to totální nesmysl. Tohle už bude řešit moje právnička!“ sdělila naštvaně pro eXtra.cz

Katka si momentálně chce užít hlavně klid a dovolenou a těší se na čas strávený s Tomášem Řepkou (43).