Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová na Barrandově údajně šikanovala podřízené. Je to nesmysl, říká ona!

Web expres.cz píše, že šikanovala své podřízené.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 14 fotografií
Kateřina Kristelová končí na TV Barrandov. Své žezlo v pořadu Paparazzi předala Alici Bendové a jde si užívat zaslouženou dovolenou, na kterou tolik let neměla kvůli pracovnímu vytížení čas. S televizí se rozloučila v dobrém a není vyloučen její návrat. Jenomže i tak se našli tací, kteří na sympatické moderátorce nenechali nit suchou. Zdroj těchto pomluv je anonymní, ale do kydání hnoje se pustil s velkou vervou. Kateřina se proti takovým řečem ostře ohradila a bude kontaktovat svou právničku. O co jde?

Podle informací webu expres.cz je totiž její odchod z televize pro zaměstnance nejlepší zprávou roku. „Katka si myslela, že je korunní princeznou televize. Díky svému velmi blízkému vztahu s Honzou Musilem své kolegy doslova šikanovala,“ řekl expresu zdroj z Barrandova.

„Ona si myslela, že je jediná s televizními zkušenostmi. Reportéři pořadu třeba nesměli natočit stand-up, aniž by jí zavolali a poradili se. Pokud si to někdo dovolil, stand-up nesměl být odvysílaný, i když by byl v pořádku,“ dodává zdroj s tím, že Kateřina Kristelová navíc tlačila své podřízené do věcí, které jim byly proti srsti.

„Velmi často reportérům připravovala otázky pro jiné slavné osobnosti a ti se pak museli ptát na velmi žlučovité věci, ačkoliv se pak Katka tvářila, že ona s tím nemá nic společného,“ uzavírá působení Kristelové na Barrandovu. Přitom Kateřina Kristelová prošla během své dlouhé kariéry několika médii a vždycky pracovala jako největší profík. Tohle je ostatně první a jediná stížnost, která padá na její osobu.

Závist je ošklivá vlastnost, a pokud se chtěl někdo Kateřině takhle na poslední chvíli pomstít a zdiskreditovat ji jako moderátorku, tak je to opravdu smutné. Kristelová určitě nemá podobné chování zapotřebí a naopak si svou image a jméno hlídá. Má ostatně plno dalších projektů mimo TV, které stojí právě na její osobě a popularitě.

Kateřina Kristelová (37) taková svědectví z televize samozřejmě odmítá a říká, že je to vymyšlené obvinění. „Je to totální nesmysl. Tohle už bude řešit moje právnička!“ sdělila naštvaně pro eXtra.cz

Katka si momentálně chce užít hlavně klid a dovolenou a těší se na čas strávený s Tomášem Řepkou (43).

Související články

Další články