„Nad nabídkou jsem se nijak dlouho nerozmýšlela. Portál eXtra.cz je jednoznačně jedním z nejčtenějších a nejsledovanějších webů, který předčí i řadu televizí. Těším se, že se tu konečně objeví internetový pořad o kauzách a známých osobnostech, který tady dosud nebyl a na českém trhu chybí,“ uvedla k ostře sledovanému angažmá Kristelová (38).

A není to jediná nabídka, kterou dostala. Do redakce přišlo několik dopisů, ve kterých se pánové rozhodli, že Kateřinu pozvou na kávu. Někteří dokonce zašli ještě dál. Kateřina to bere s humorem, ale vzkazuje, že doma má svého Tomáše. Psaly i mámy, které Kateřinu obdivují, jak zvládá roli mateřskou kombinovat s prací pro eXtra.cz.

Nebudeme si nalhávat, že Kateřina Kristelová nebudí emoce. Opak je pravdou. Tisková zpráva o jejím příchodu se stala rychle nejčtenějším článkem.

Někteří pisatelé projevili obavy, že Kateřina to bude chtít nějak „natřít“ bývalým ženám Tomáše Řepky (44). Ale ona má zcela jiné cíle. Na svém Instagramu již informovala, že natáčení show začalo. Jak se na Kateřinu těšíte? Někteří fanoušci vzkazují, že by chtěli Kateřinu vídat denně. Snad jim vyjdeme vstříc.