Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kateřina Kaira Hrachovcová razantně mění image: Z éterické divy drsnou dredařkou

Kateřina Kaira Hrachovcová razantně mění image: Z éterické divy drsnou dredařkou
Zdroj: Kateřina Kaira Hrachovcová archiv
+ Dalších 8 fotografií
změna
Kateřina Kaira Hrachovcová patří mezi české celebrity, které si velmi zakládají na své životosprávě. Herečka je známá tím, že pravidelně cvičí jógu, zdravě se stravuje a snaží se svému tělu dopřávat jen to nejlepší. Právě proto pět let před padesátými narozeninami vypadá přinejmenším jako třicítka. Kaira často experimentuje se svým vzhledem a tentokrát se rozhodla pro nevídanou změnu.

Kateřina Kaira Hrachovcová se v posledních letech herecké kariéře příliš nevěnovala. Začala se věnovat hlavně sama sobě a její proměna nejde přehlédnout. Štíhle svalnaté tělo, které budí úžas snad u všech. Fanoušci si nemohou herečku vynachválit a v jejím zdravém životním stylu ji podporují.

Éterická herečka se konečně po dlouhé době ukáže ve filmu Špindl 2, kde se pořádně odvázala a ukázala se v lechtivém spodním prádle. Hrachovcová má skvěle vytvarovanou postavu, takže se jistě nemusí bát divácké kritiky, ale právě naopak.

Sympatická herečka nedávno změnila svoji image a nechala si na hlavu naplést copánky, které připomínají dready. Z jemné éterické víly se rázem proměnila v drsnou dredařku, která má styl a šmrnc. U Kairy jsou lidé zvyklí, že zanedlouho zase vymyslí nějakou jinou změnu.

Každá změna její vizáže se u fanoušků setká s velkým ohlasem. V jejích téměř padesáti letech by jí mohly postavu závidět i o dekádu mladší kolegyně. Jen tak dál!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy