Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kateřina Kaira Hrachovcová: Od divošky s cigárem po zdravě žijící vílu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
tak šel čas
Kateřina Kaira Hrachovcová (45) patří mezi české herečky, které vyznávají zdravý životní styl a na svém vzhledu si velmi zakládají. Oblíbená herečka sice už překročila čtyřicítku, ale na jejím těle to není vůbec znát. Kateřina se nedala cestou estetické chirurgie, ale spíše tou přírodní. Pojďme se podívat na to, jak se z divoké holky se sklenkou vína v ruce stala éterická diva, ze které si mohou brát příklad i o polovinu mladší ženy.

Kateřina Kaira Hrachovcová vystudovala Pražskou konzervatoř a starší ročníky si ji mohou pamatovat jako Simonu v českém televizním seriálu Život na zámku. V době natáčení bylo Hrachovcové dvacet let a vypadala jako roztomilé kuřátko se spoustou vlasů.

Herečka měla stejně jako každý ve svém životě divočejší období, kdy jsme ji mohli vídat se sklenkou vína a cigaretou v ruce. Od tohoto způsobu života ale Kaira už dávno upustila. Před pár lety se vydala zcela jinou cestou a evidentně tím slaví úspěch na všech frontách.

Hrachovcová se živí také jako ilustrátorka knih, deset let pracovala na veterinární klinice jako sestra a po pěti letech vystudovala na pražské Vysoké škole psychosociálních studií osobní koučku.

Kateřina Kaira Hrachovcová má jednu z nejlepších postav českého showbyznysu a velmi si na ní zakládá. Pravidelně cvičí jógu a zdravě jí. Nedávno si nechala udělat na hlavě copánky, které na první pohled připomínají dready.

U Kairy jsme zvyklí na to, že často mění své účesy a prakticky vše jí sedne. Do galerie se můžete podívat, jak šel s herečkou čas.

Související články

Další články