Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kateřina Kaira Hrachovcová nedává v karanténě tukům šanci: Tělo má ohebné jako z gumy

Kateřina Kaira Hrachovcová nedává v karanténě tukům šanci: Tělo má ohebné jako z gumy
Zdroj: Kateřina Kaira Hrachovcová archiv
+ Dalších 15 fotografií
fit karanténa
Kateřina Kaira Hrachovcová (45) je nezastavitelná. Ani pandemie koronaviru ji neodradila od pravidelného cvičení a nedávno se na sociálních sítích pochlubila výstavní postavičkou. Oblíbená herečka je proslulá tím, že své tělo ráda trápí ve fitku a vyznává zdravý životní styl. Od stejně starých kamarádek či kolegyň si navíc vysloužila slova obdivu.

Kateřina Kaira Hrachovcová je pro své fanoušky samé překvapení. Nedávno se ohlásila na sociálních sítích s tím, že si pořídila dredy. Lidé jsou zvyklí, že herečka ráda experimentuje, a její pokus o divočinu přijali s nadhledem a vtipem.

Hrachovcová ale dredy záhy shodila a vrátila se ke svým původním vlasům, kterým stejně na dlouhou dobu nedá pokoj. Tentokrát se ovšem zaměřila na cvičení, což nemusí být na první pohled nic raritního, protože Kaira je pověstná svým makáním ve fitku.

"Nemusíte se připravovat, pokud zůstanete připraveni," vyjádřila se na Instagramu s tím, že i během pandemie koronaviru si lze udržet perfektní tvary, a měla samozřejmě pravdu. "Ty máš tak pěknou postavu," vzkázala jí okamžitě Monika Absolonová (43), která v poslední době bojuje s kily navíc.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy