Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Kateřina Jelínková je novou Czech&Slovak PhotoGirl 2019 a těší se do Las Vegas

PhotoGirl 2019
V úterý 10. Září proběhlo v pražském Retro Music Hall finále soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Jak předeslal Lukáš Trs, tak organizátoři nehledají další Miss. Moderátor večera oznámil, že vítězka by měla být komplexní osobnost. Krásná, fotogenická, sympatická, komunikativní a měla by umět zaujmout na sociálních sítích.

Kategorie, ve kterých se dívky praly o hodnotné ceny byly celkově čtyři. Hlavní kategorii, tedy titul Czech&Slovak PhotoGirl opanovala Kateřina Jelínková z Litoměřic. Stejně tak se jí podařilo získat i nejvíce SMS hlasů od diváků a zvítězila tudíž i v kategorii PhotoGirl Public.

Může se tak těšit mimo jiných cen na zájezd do Las Vegas a nebo na nový automobil. Další dvě šťastné dívky se umístili v kategorii PhotoGirl Sympatie a PhotoGirl Social Network.

První a tedy nejsympatičtější byla zvolena Michaela Pospíšilová ze Slovenské Popradu a nejaktivnější na sociálních sítích byla Lenka Konvičková z Jablonce. Korunky vítězkám předal a vyrobil syn světoznámého skláře Bořka Šípka, Dalibor.

Prezident Lukáš Trs se nechal slyšet: ,,Jsem rád, že se nám daří soutěž posouvat rok co rok a že naše vítězky a ceny, které od nás dostávají mohou směle konkurovat jiným soutěžím krásy. Příští rok to bude zase větší´´, pronesl po finále ihned po tom co poděkoval partnerům, bez kterých by to v žádné podobné soutěži nešlo.

V porotě zasedli Eva Decastelo (41), Michal Viewegh, Peta Nitka, vítězka soutěže 2018 Tereza Hynková, Petra Vyoralová, Martin Nohejl, Stanislav Smrček, nebo Lukáš Vostrovský. Nový ročník startuje již 1. LISTOPADU 2019. Hlásit se můžete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články