Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kateřina Jacques zcela nahá: Ukázala BIOMASO!

Zdroj: Facebook
foto uvnitř
Kdysi zelená poslankyně Kateřina Bursíková Jacques, která se před 10 lety ponížila v show Jana Krause Uvolněte se, prosím!, se v rámci oslav mezinárodního dne vody rozhodla, že když neví, co je biomasa, ukáže aspoň BIOMASO! Něco takového jste rozhodně ještě neviděli.

Když o sobě Kateřina Bursíková Jacques před 10 lety v talkshow Jana Krause prohlásila, že ze Strany zelených je ona ten nejsilnější borec, ještě netušila, že během chvíle prokáže pravý opak. Když se jí moderátor zeptal, co je biomasa, snažila se všemožnými způsoby normální odpovědi vyhnout a kličkovala jako zajíc v poli.

Dnes se Kateřina pro ni vražednému tématu vyhýbá a raději vzdává hold vodě. "Dnes je mezinárodní den vody! Psychologie člověka už je taková, že si hodnotu čehokoliv uvědomíme nejvíc až ve chvíli, kdy to ztrácíme. Když jsem byla dítě, žila jsem s pocitem, že je voda něco zcela samozřejmého. Dneska už víme, že vodu ztrácíme a zažíváme sucha, která jsme do té doby nepoznali. Nedostatek vody souvisí s klimatickou změnou i závislostí na fosilních palivech. Tam je jedna z příčin problému, který je třeba řešit. Šetřeme pitnou vodou a nahraďme ji užitkovou všude, kde to lze. To je úkol pro každého z nás. Pojďme si vody vážit, pojďme ji chránit a šetřeme s ní! Krásné jaro a příjemné plavání všem, přátelé," napsala Bursíková k obnaženému snímku na sociální síti.

Zdá se, že co je voda, ví Kateřina moc dobře. Budeme tedy doufat, že když už ukazuje své biomaso, poučila se i ohledně biomasy.

Související články

Další články