Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kateřina Jacques to schytala, směje se jí půlka Facebooku: Tentokrát kvůli volbám

+ Další 2 fotografie
Eurovolby 2019
O návrat do vysoké politiky se letos pokouší i Kateřina Jacques (47), manželka Martina Bursíka (59). Před deseti lety ji proslavil trapas s biomasou. Coby členka Strany zelených o ní nic nevěděla a lidé se jí smáli. Teď už sice ví, co to biomasa je, jenže lidé se jí smějí i tak.

Když se řekne Kateřina Jacques (47), všem se okamžitě vybaví trapas s biomasou. Tehdy byla členkou Strany zelených a v Show Jana Krause nedokázala vysvětlit, co si mají lidé pod pojmem biomasa představit.

Časy se ale mění a Kateřina Jacques také. Teta moderátorky Emmy Smetana (31) už by biomasu popsat dokázala. Výsměch ale neustává ani po deseti letech.

Jacques se uchází o poslanecké křeslo v Evropském parlamentu a voliče se snaží přesvědčit i na sociálních sítích. A právě tam to nejvíc schytala. „Děkuji, přesvědčila jste mě, že mám jít fakt k volbám,“ napsal jí Jarda.

Kateřina poděkovala a pak to přišlo. „No ale já půjdu volit, aby se tam nedostali lidé, jako jste vy,“ utřel ji Jarda. Tomu tleskáme za povedený žert a Kateřině pro jistotu ještě jeden výtisk výkladového slovníku o ekologii.

Mohlo by vás zajímat

Další články