Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Hrachovcová dráždí žhavými fotkami na sociálních sítích. Proč se z ní stala Kaira?

Kateřina Hrachovcová dráždí žhavými fotkami na sociálních sítích
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Herečka Kateřina Hrachovcová slaví 47. narozeniny. Ano, čtete správně, této kočce táhne už skoro na padesát, ovšem její tělo ani vzhled tomu neodpovídají. Do kapsy by mohla hravě strčit i o dvacet let mladší kolegyně. Teď si navíc našla novou zálibu.

Herečka a moderátorka Kateřina Hrachovcová vystudovala Pražskou konzervatoř a na začátku své kariéry působila hlavně jako divadelní herečka. Televizním divákům se pak zalíbila díky roli Simony Králové v seriálu Život na zámku.

Kateřina Hrachovcová na Instagramu

Pak už se na televizních obrazovkách začala objevovat čím dál častěji. Hrála v seriálech Náměstíčko, Ulice, Přístav, Krejzovi či Cesty domů a objevila se i ve filmech Špindl a Špindl 2. Taky moderovala Snídani s Novou nebo společenský magazín Prásk!.

Pánská skvadra fanoušků ji zase miluje díky jejím sociálním sítím, které pravidelně zásobuje žhavými a odhalenými fotografiemi. Na to, že jí bude za pár let už 50, rozhodně nevypadá, postavu má perfektně vyrýsovanou a na jejím těle nenajdete ani gram tuku navíc.

Kateřina Hrachovcová začala tetovat

Její první velkou láskou byl moderátor a hudebník Petr Vondráček, se kterým Kateřina Hrachovcová byla dlouhé čtyři roky. Jejich vztah ale zkrachoval - možná i tím, že měl Vondráček v té době velmi blízko k alkoholu.

V roce 2004 se Hrachovcová zamilovala do o šestnáct let staršího veterináře Jana Herčíka. Manželé byli spokojeni dlouhých čtrnáct let a Kateřina u něj dokonce pracovala jako sestřička, ovšem ani tato idylka netrvala věčně.

Po rozvodu se herečka vrátila ke svému dívčímu jménu, jen k němu přidala ještě Kaira, což je podle ní symbolem její vnitřní cesty. Mimochodem, tato všestranná kočka se začala věnovat i tetování. Takže zájem o kérky její rukou určitě poroste.

Související články

Další články