Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kateřina Hrachovcová dováděla u rozbouřeného moře: Vypadá jako mořská víla

+ Dalších 5 fotografií
Dovolená
Léto a tudíž i dovolené jsou v plném proudu. Ani celebrity nezůstávají pozadu a mnoho z nich vyrazilo na dovolenou někam do tepla k moři. I Kateřina Hrachovcová (44) neotálela a vydala se na prázdniny mimo území České republiky.

Letní radovánky si všichni užívají plnými doušky. Stejně tak učinila i herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, kterou jsme mohli vidět v úspěšném seriálu Ulice. Spíše si ji ale diváci pamatují ze seriálu Život na zámku.

Česká herečka se vydala, podobně jako ostatní, do teplých krajin k moři. U moře si v tomto letních období užívá mnoho celebrit jako je například Bohuš Matuš nebo Leoš Mareš s manželkou Monikou.

Hrachovcová se na sociální síti se pochlubila snímkem přímo z pláže. V dáli za ní je vidět ohromná loď a v pozadí můžete vidět ne úplně příznivé počasí. Kateřina si s tím ale vůbec neláme hlavu. Nepřívětivé počasí jí dovolenou nezkazí.

Ba naopak, rozbouřené moře dodává fotce šťávu. Kateřina má na snímku titěrné plavečky, ve kterých jí to neskutečně sluší. Postavu má naprosto skvělou a je vidět, že se na léto pečlivě připravovala. Zatemnělá obloha za ní dodává fotce šmrnc. Podívejte se do fotogalerie, jak to Kateřině sekne.

Mohlo by vás zajímat

Další články