Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kateřina Brožová ve své nejodvážnější roli! 6 věcí, které jste netušili o filmu, který ROZHODNĚ není porno

Zdroj: oficiální zdroj
+ Další 2 fotografie
Dnes jsou Kateřina Brožová i Sabina Laurinová považovány za dámy a snad žádný režisér by po nich nechtěl, aby točily erotické filmy. Jenže byly doby, kdy tomu bylo jinak.

Znáte legendární filmové dílo Vášnivé známosti? Určitě jste o tomto skvostu mnohé slyšeli. Erotický snímek, který měl nastartovat úspěšnou hereckou kariéru našich hereček v zahraničí, se ale nakonec dostal i k nám. Pro některé mladé holky to byl šok. Co jste o filmu netušili?

  1. Jedná se o sérii erotických minipříběhů, které byly natočeny na motivy známých spisovatelů La Fontainea a Boccaccia.
  2. Film vznikl v roce 1994 a všichni herci za něj dostali tučný honorář. Každý za nahé scény dostal 20 tisíc korun, což tehdy byly hodně slušné peníze.
  3. Snímek byl natočený pro společnost Playboy. Všem hercům bylo slíbeno, že se ve střední a východní Evropě nikdy neobjeví.
  4. Některé z příběhů byly natáčeny také v České republice, aby naši herci a herečky nemuseli cestovat. Točilo se například na zámku Slavkov a nebo na zámku Buchlovice.
  5. Když se snímek dostal do našich končin, většina herců začala tvrdit, že vlastně netušili, že půjde o erotiku. Později byl film vysílaný dokonce i na TV Nova.
  6. Kromě Sabiny Laurinové a Kateřiny Brožové se ve filmu svlékaly i slovenské krásky Katarína Brychtová nebo Zuzana Fialová. Všechny se dnes považují za velké herečky.

Související články

Další články