Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Kateřina Brožová v slzách: Po tragické smrti pejska Jordyho přišla i o milovaného Maxíka

Kateřina Brožová vynesla krásné šaty.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Smutek

Herečka Kateřina Brožová (56) prožívá smutné období. Před pár měsíci jí zemřel po útěku z kliniky pejsek Jordy a nyní přišla o dalšího mazlíčka. Jak sdělila na svých sociálních sítích, čtyřnohý jezevčík Maxík jí zemřel v náručí.

Herečka Kateřina Brožová se musí během krátké chvíle smířit s odchodem dvou milovaných čtyřnohých mazlíčků. V lednu jí zemřel pejsek Jordy a v březnu druhý, jezevčík Maxík.

„Náš drahý Maxíček dnes večer svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu odešel do nebe za Jordym. Byl s námi skoro 15 let, miláček. Oddaný kamarád. Je mi moc smutno, stýská se mi po obou, ale jsou tu s námi pořád a vždy budou. Děkuji vám všem, kteří jste na nás mysleli, za vaši upřímnou podporu,“ napsala na Instagram.

Úmrtí dalšího pejska

V lednu Kateřina Brožová přišla o devítiletého rhodéského ridgebacka Jordyho. Toho spolu s Maxíkem svěřila na veterinární kliniku Jaggy, zatímco odletěla na dovolenou na Maledivy. Jenže Jordy z kliniky utekl a srazil ho vlak. „Vše vzniklo tak, že veterinární sestra, která vykonávala noční službu, chtěla velkým psům dopřát více pohybu, a tak je převáděla do většího výběhu. Během několikametrové nechráněné trasy mezi výběhy se jí jeden ze psů vytrhl, utekl a bohužel se ho již nepodařilo chytit,“ sdělila své vyjádření klinika Jaggy na sociálních sítích.

Doporučené video: Rozhovor s Kateřinou Brožovou.

Zakopala ho sama

„Nezasloužil si tak strašný a zoufalý konec, který způsobil někdo svou nezodpovědností na klinice Jaggy, kam jsem oba své pejsky svěřila s absolutní důvěrou i kvůli jejich zdravotním potížím po dobu svého pobytu v dalekém zahraničí. Je to neomluvitelné, zdrcující. Jsem zpět doma a nemohu bolestí dýchat. Děkuji vám za pomoc i útěchu. Nesmírně si toho vážím,“ informovala tehdy zničená Brožová. Redakci eXtra.cz následně popsala, že milovaného pejska zakopala vlastníma rukama na zahradě.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy