Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kateřina Brožová v 52 letech boří mýty o stárnutí: Vypnutá pleť, minimum vrásek a pružné tělo

Kateřina Brožová v 52 letech boří mýty o stárnutí: Vypnutá pleť, minimum vrásek a pružné tělo
Zdroj: showpix.cz / archiv
+ Dalších 9 fotografií
top forma
Kateřina Brožová patří mezi naše nejpůvabnější herečky a ve svých 52 letech doslova boří mýty o stárnutí. Brožová je krásná, talentovaná a úspěšná ve všech směrech kromě vztahů. Manželství se Zdeňkem Tomanem se sice rozpadlo po sedmi letech, ale vzešla z něj půvabná dcera Kačenka. Během loňského roku se navíc herečka rozešla i s podnikatelem a majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem (51).

Herečka a moderátorka Kateřina Brožová (52) je úspěšná na všech frontách a jediná věc, která se jí stále nedaří, je najít toho pravého. Sympatickou blondýnku si v poslední době lidé oblíbili hlavně v show Tvoje tvář má známý hlas, kde excelovala.

Kateřina nedávno oslavila dvaapadesáté narozeniny, ale její postava tomu vůbec neodpovídá. Brožová se pyšní útlým a vypracovaným tělíčkem, které by jí mohly s přehledem závidět o dvacet let mladší dívky.

Co se týká lásky, tak úspěšná herečka stále hledá. Manželství se Zdeňkem Tomanem, se kterým má dceru Kačenku, se rozpadlo po sedmi letech a v loňském roce ukončila vztah s podnikatelem a majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem

Radost Kateřině dělá alespoň její dcera, která zdědila krásu po mamince a roste z ní lamačka mužských srdcí. Tak snad nakonec najde štěstí v lásce i samotná Kateřina, která by si to po všech těch peripetiích jistě zasloužila. Do galerie se můžete podívat na její perfektní snímky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy