Televize Barrandov odstartovala nový seriál z lékařského prostředí Doktorka Kellerová. Díly přímo navazují na předchozí Stopy života, které se točily také jak jinak než na oddělení psychiatrie. Hlavní roli si opět zahraje úžasná Kateřina Brožová, která snad nestárne. Je stále krásnější, a tak k obrazovkám jistě naláká mnoho příznivců.

Je vidět, že Doktorka Kellerová skutečná táhne. Rekordní sledovanost si v týdnu od 11. července připsala televizní Skupina Barrandov. Průměrný podíl dosáhl hodnoty 8,4 %, na čemž měly zásadní vliv nejen neustále rostoucí výsledky tematických kanálů, ale především páteční mimořádně úspěšný rozjezd nového seriálu Doktorka Kellerová (14,5 %).

Po boku Kateřiny, která si zahraje doktorku Lýdii Kellerovou, se objeví Jan Šťastný, Miroslav Etzler a Marek Vašut. Za režii je zodpovědný Albert Vlk, takže kvalita je zaručena. Na rozdíl od předchozího seriálu Stopy života, kdy doktorka Kellerová měla primariát na psychiatrii, si v nových dílech Doktorky Kellerové otevře soukromou psychiatrickou ordinaci, kde se dále věnuje své specializaci, tedy soudnímu znalectví.

Díky soudnímu znalectví se Kellerová dostává na nová místa a potkává nové lidi. V seriálu řeší případy, které jsou často za hranicí trestného činu. Po celou dobu tedy zůstáváte v napětí.