Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kateřina Brožová slaví 52. narozeniny: Podívejte se, jak dcera Kačenka vyrostla do krásy

Zdroj: Archiv Kateřiny Brožové
+ Dalších 6 fotografií
podoba
Už to není malá holčička, kterou si většina z nás pamatuje. Dcera Kateřiny Brožové, která dnes slaví 52. narozeniny, vyrostla do krásy a je z ní pořádná kočka. Půvabná blondýnka, kterou má herečka s bývalým manželem Zdeňkem Tomanem, je mamince podobná čím dál víc.

Herečka Kateřina Brožová (52), která excelovala v poslední řadě show Tvoje tvář má známý hlas, snad nestárne. I když v neděli slaví 52. narozeniny, vypadá stejně jako před 20 lety. Krásu a šarm po ní zdědila i její dcera Kačenka.

Společná dovolená

V lednu spolu maminka s dcerou vyrazily na dámskou jízdu na Maledivy. Alespoň si sebe pořádně užily, když je Katka během roku hodně vytížená. I když by se mohla Katka mladší z fleku věnovat modelingu nebo alespoň fotomodelingu, prý ji to spíše táhne ke sportu.

Herečka před pár lety prozradila, že dceru obálky titulních stran časopisů příliš nelákají, více ji prý zajímají koně. Těm prý věnuje Kačenka každou volnou chvíli. Herečka z ní tedy asi nebude, i když by si to Kateřina přála.

Smůla na muže?

I tak z Kačenky vyrostla krásná dívka, která nebude mít nouzi o zájem mužů. Kateřina, která byla vždy snem mnoha mužů, na lásku zatím příliš štěstí neměla. Manželství se Zdeňkem Tomanem se rozpadlo po sedmi letech, v loňském roce se rozešla i s podnikatelem a majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem.

Kateřině přejeme všechno nejlepší!

Související články

Další články