Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Kateřina Brožová otevřela staré rány: Byla jsem obětí psychického a fyzického teroru

Kateřina Brožová šokuje: Byla jsem obětí psychického a fyzického teroru
Zdroj: se souhlasem TV Barrandov
+ Dalších 7 fotografií
násilí

Herečka Kateřina Brožová (55) poutá pozornost nejednoho muže. I když je dlouhodobě single, má k tomu dobrý důvod – zkušenosti z předešlých vztahů v ní totiž zanechaly obavu, že by znovu mohla být terčem domácího a psychického teroru. Promluvila o tom pro Blesk.

Kateřina Brožová má za sebou sedmileté manželství s podnikatelem Zdeňkem Tomanem, s nímž má dceru Kateřinu (22), a pak prožila i několik dalších vztahů. Posledním oficiálním partnerem, kterého veřejnost zná, byl Jaromír Soukup (54). Od té doby však Brožová vystupuje veřejně výhradně sama. Ani na jejím Instagramu se žádní muži neobjevují.

Dávám si pozor, koho si připustím k tělu. Dlouhodobé životní zkušenosti a různé životní peripetie, které se pojí se mnou a s věkem dítěte, s touhou zakládat rodinu, s touhou prostě mít vedle sebe nutně někoho, nebo existovat ve společnosti. My ženy se často bojíme, i když si myslím, že jsem docela samostatná," uvedla herečka pro Blesk. Brožová nelpí na tom mít někoho po svém boku. Nejprve se musí zamilovat a také fungovat po všech stránkách.

„Byla jsem klasická oběť“

„Dostala jsem se do situací, kdy jsem musela hodně překonávat své psychické propady, protože jsem zažívala věci, které mi málem zničily život, nebo to mohlo dopadnout opravdu špatně. Setkala jsem se s psychickým násilím, s alkoholismem ve svém okolí a dalšími věcmi," vypráví dál Brožová a otvírá staré rány. Ve svém povídání nebyla konkrétní, ale podle jejích slov byla klasickou obětí.

Dále uvedla, že jí trvalo dlouho, než zjistila, v jakém teroru vlastně žije. „Myslím, že spousta žen, které žijí v podobném toxickém vztahu různého druhu, si to prostě nechce a ani nemůže přiznat, protože tam jsou děti, nebo se prostě bojí odejít, protože nevědí, jak by si v životě poradily. Ty ženy tam takhle setrvávají a může to dopadnout i špatně,“ doplnila Brožová, o jejímž nepěkném zážitku informuje i deník Aha!.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy