Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Brožová do starého železa rozhodně nepatří: Ve Tváři předvede prvotřídní postavičku

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Tvář
Už dnes večer budou mít diváci televize Nova možnost sledovat druhou epizodu úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Osmička skvělých soutěžících celý týden velmi pilně trénovala, aby divákům předvedli ty nejlepší výkony. Během zábavného večera se tak máme na co těšit a navíc – výherce druhé epizody získá finanční odměnu pro dobročinné účely. Hodně zajímavá a sexy proměna tentokrát čeká i na Kateřinu Brožovou (51).

Herečka Kateřina Brožová (51) se promění ve světově známou a úspěšnou zpěvačku Ritu Ora. A rozhodně se bude na co těšit.

Protože i kostým pro toto vystoupení bude velmi úsporný. „Těším se moc, bojím se jediné věci – abych neupadla, mám totiž vysoké podpatky. Do Rity Ora se nemůžu proměnit úplně, je fakt, že na tanečních zkouškách jsem měla tendenci se hýbat tak nějak po svém. Potom jsem si uvědomila, že ona dělá něco jiného. Nejtěžší je odpoutat se od rytmu, prožívat tu píseň jako Rita a pak se dát během refrénu do tance. Taky si musím včas přehodit mikrofon, budu muset myslet na dost věcí najednou,“ prozradila Kateřina Brožová

Kateřina Brožová přiznala, že Rita Ora není jednou z jejích oblíbených zpěvaček, ale udělá všechno proto, aby se do ní co nejvíce vcítila. Kromě Kateřiny Brožové diváci uvidí Zuzanu Norisovou, Romana Zacha, Roberta Urbana, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Kateřinu Marii Fialovou.

Související články

Další články