Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Brožová a její osudoví muži. Všechny spojovalo významné bohatství a vliv

Zdroj: Archiv Kateřiny Brožové
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY
Nestárnoucí herečka Kateřina Brožová, která je ale známá hlavně svými vztahy s movitými muži, dnes slaví třiapadesáté narozeniny. Za svůj život vystřídala mnoho partnerů, přičemž poslední vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem se rozpadl v roce 2018. Momentálně je podle dostupných informací Brožová sama a svého vyvoleného stále hledá. Kdo vlastně byli její osudoví muži a s kým má krásnou dceru Kateřinu (19)?

Kateřina Brožová (53) má sice možná štěstí na seriálové a filmové projekty, ale zdá se, že na muže tolik ne. Její vztahy s bohatými muži fascinují veřejnost už od roku 1997, kdy si vzala podnikatele Zdeňka Tomana. Později bylo takových mužů v jejím životě ještě spousta. Ohlédněte se s námi za těmi, u kterých Kateřina Brožová nenašla vytoužené štěstí a pohodu.

Jaromír Soukup (51)

Zřejmě nejkontroverznější vztah prožila Brožová s vlastníkem mediální televize Barrandov a zároveň moderátorem mnoha jejích pořadů Jaromírem Soukupem. Brožová s ním vydržela několik bouřlivých let a v roce 2018 se rozešli. Médiím sice neuvedla přesný důvod, proč s ním vztah ukončila, ale je velmi pravděpodobné, že za to může i Soukupův všemi známý narcismus. Není divu, že se rozhodla hledat dál.

Boris Kollár (55)

Tehdy jednačtyřicetiletý slovenský miliardář a politik Boris Kollár si začal s osmatřicetiletou kráskou v roce 2006. Vztah jim ale vydržel pouze půl roku, i když se Brožová předtím nechala slyšet, že by s ním chtěla dítě. Podle dostupných informací se nakonec ti dva rozešli kvůli rozdílným představám o životě a velké pracovní vytíženosti.

Peter Kovarčík (†61)

Kontroverzní byl i vztah Brožové s producentem a hlavně milionářem Peterem Kovarčíkem. Ten o ní později prohlásil, že byla jeho nejdražší eskort. Stála ho prý více než deset milionů korun. V roce 2015 přišla šokující zpráva, že Kovarčík za záhadných okolností ve své koupelně zemřel. Zdroje kolem něj později uvedly, že se jednalo o nešťastnou náhodu, protože zřejmě uklouzl ve vaně.

Zdeněk Toman (60)

Za úspěšného podnikatele Zdeňka Tomana byla Brožová provdaná od roku 1997 do roku 2004. Z jejich vztahu vzešla dcera Kateřina, která se sice stala jedináčkem, ale jako kdyby z oka vypadla své mamince. O tom, jak jsou si ty dvě neuvěřitelně podobné, se můžete sami přesvědčit v galerii. Co se týče vztahu Brožové a Tomana, ten zkrachoval hlavně na žárlivosti z Tomanovy strany.

V galerii se podívejte, jak vypadali muži jejího života.

Související články

Další články