Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Brožová (51) si užívá dovolenou: Při chytání ryb se ukázala nenalíčená a vypadá skvěle

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
bez příkras
Kateřina Brožová (51) není jen herečka, zpěvačka a moderátorka, ale ve svém volném čase i vášnivá rybářka. Hvězda českých filmů si právě užívá dovolenou na Orlíku, kam si nezapomněla přibalit ani rybářské náčiní. Během jednoho dne ulovila hned několik ryb a svým posledním úlovkem se pochlubila na Instagramu, kam přidala fotku, na které je bez jakýchkoliv příkras.

Ačkoliv by to do ní jen málokdo řekl, Kateřina Brožová má velmi zajímavého koníčka – ve svém volném čase se ráda věnuje rybaření. Oblíbená herečka právě tráví dovolenou na Orlíku, kde se této zábavě může plně věnovat. Svým fanouškům se na Instagramu pochlubila nejen úlovkem, ale i svou nenalíčenou tváří.

Ve věku 51 let patří Kateřina mezi ženy, které se nemusí vůbec bát ukázat svou tvář bez příkras. Líčení totiž v jejím případě není téměř potřeba a nutno podotknout, že i bez něj vypadá herečka skutečně velmi dobře.

Kateřinu Brožovou nelze v televizi ani na jevišti bez líčení zahlédnout, není ale pochyb o tom, že kdyby náhodou někdy nestihla navštívit maskérnu, neměla by se před kamerou ani před diváky za co stydět.

Související články

Další články