Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Kate Zemanová vylezla za tatínkem z brlohu: V zašpiněném svetru si ji lidé pletli s medvědicí!

Kate Zemanová vylezla v otřesném outfitu z brlohu.
+ Dalších 42 fotografií
Takhle se nad Tatrou ještě neblýskalo! Kate Zemanová (24) si nad slovy šarm a vkus odplivla a vyrazila do Štrbského plesa, kde je její tatínek a prezident republiky Miloš Zeman (73) na státní návštěvě Slovenska, s brutálně zanedbanou vizáží. Stačí, aby se prošla po okolí a Slováci už "neožijú"!

Začátkem prvního prezidentského mandátu Miloše Zemana (73) se zdálo, že jeho dcera Kate Zemanová (24) se zhostí své role první dcery velice oddaně. Pak ale Pražským hradem otřásla její pornoaféra a Kate raději prchla za lamanšský průliv.

Znovu na scéně se čtyřiadvacetiletá Zemanová objevila až během letošních prezidentských voleb. Netrvalo dlouho a opět se přičinila o to, že se ocitla v centru pozornosti. Svoji pouť plnou nevkusných outfitů završila na slovenském Štrbském plese, kam přijela navštívit milovaného tatínka.

Když už to vypadalo, že se tentokrát Zemanova návštěva za hranicemi obejde bez excesů, vzala si slovo Kate a všem vyrazila dech. Na Slovensko dorazila v oblečení, které jí přidává nejméně čtyřicet kilo. Člověk nemusí mít příliš bujnou fantazii, aby si ji v huňatém svetru, jenž si navíc na hrudi čímsi pokapala, nespletl s medvědicí. Lesní šelmy jsou ale u našich sousedů chráněné, a tak Kate nemusí mít strach, že by ji třeba při vynášení odpadků někdo odstřelil.

Jestliže Ewa Farna by potřebovala dvorního stylistu, Kate bychom doporučovali, aby si dvorní stylisty najala rovnou tři. Jeden by jí zakázal babičkovský svetr, druhý o číslo menší džíny a třetí by mohl hodit do ohně šátek, jenž by si žádná slušná dívka jejího věku kolem krku neuvázala.

Mohlo by vás zajímat

Další články