Začátkem prvního prezidentského mandátu Miloše Zemana (73) se zdálo, že jeho dcera Kate Zemanová (24) se zhostí své role první dcery velice oddaně. Pak ale Pražským hradem otřásla její pornoaféra a Kate raději prchla za lamanšský průliv.

Znovu na scéně se čtyřiadvacetiletá Zemanová objevila až během letošních prezidentských voleb. Netrvalo dlouho a opět se přičinila o to, že se ocitla v centru pozornosti. Svoji pouť plnou nevkusných outfitů završila na slovenském Štrbském plese, kam přijela navštívit milovaného tatínka.

Když už to vypadalo, že se tentokrát Zemanova návštěva za hranicemi obejde bez excesů, vzala si slovo Kate a všem vyrazila dech. Na Slovensko dorazila v oblečení, které jí přidává nejméně čtyřicet kilo. Člověk nemusí mít příliš bujnou fantazii, aby si ji v huňatém svetru, jenž si navíc na hrudi čímsi pokapala, nespletl s medvědicí. Lesní šelmy jsou ale u našich sousedů chráněné, a tak Kate nemusí mít strach, že by ji třeba při vynášení odpadků někdo odstřelil.

Jestliže Ewa Farna by potřebovala dvorního stylistu, Kate bychom doporučovali, aby si dvorní stylisty najala rovnou tři. Jeden by jí zakázal babičkovský svetr, druhý o číslo menší džíny a třetí by mohl hodit do ohně šátek, jenž by si žádná slušná dívka jejího věku kolem krku neuvázala.