Kate Zemanová (19) se rozešla se svým přítelem Vladimírem Krulišem (31), který je blízkým spolupracovníkem jejího otce. Od začátku bylo jasné, že vztah nevydrží, Kruliš si mohl chrochtat, že alespoň několik měsíců si pár lidí pamatovalo, jak se jmenuje.

Randit totiž s někým, komu ještě před devíti lety bylo deset, to je pro třicátníka těžká práce. Pár se samozřejmě rozešel po domluvě, přátelsky a nebyl v tom nikdo třetí. Pokud ovšem nepočítáme těch pár chlapců, se kterými se Kate nechává fotit na Facebook.

Redakce eXtra je pověstná svým dobrým vkusem a schopnostmi předvídat, zde je 5 tipů na nápadníky, které by Kate neměla přehlédnout.

1. Leo Beránek

Milovník Velikonoc a pořádně nabarvených vajec sice zřejmě půjde na rok do vězení, jinak ale má všechno. Majetek, zajímavé povolání, rodinu, která za ním stojí, kariéru mimo politiku… Kate by na něj ten rok prostě počkala. A vůbec, od čeho máme amnestie.

2. Zdeněk Macura

Vesmírný člověk, který se už tak motá v kauze Džambulka, že už vlastně ani neví, koho z trojice Martucci, Rychtář, Bartošová má milovat. Ve volném čase tiskne letáčky proti týrání žen a proti zdravému rozumu, vzývá Aštara Šerana a volá šamanům. S ním by Kate došla (nejen) spirituálního uspokojení.

3. Michael Douglas

Trochu starší pán, ale stále štramák. Jeho ženě Catherine hráblo, tak se rozvádějí, díky konexím přes tatínka by se k němu Kate mohla dostat. Sice by v posteli neřádil tolik jako Leo a po duchovní stránce to ani náhodou nebude taková maňana jako s Macurou, ale Michael (68) má na rozdíl od dvou předchozích šašků peníze a moc. Jen pozor na orální sex, mohl by o něm pak mluvit v rozhovorech.

4. Zdeněk Škromach

Sluníčkový Zdeněk má ze všech borců nejvíc vytuněný profil na Facebooku, který plní roztomilými fotkami sebe v bazénku nebo na zahradě. Je to dobrý člověk, který lidem přeje krásné proteplené dny, a co se týče jeho politické orientace, je naprosto ideálním kandidátem. Zda má manželku, to nikdo neví, na fotografie se s ním nikdo nevejde.

5. Sámer Issa

Sámer to má s láskou na salámu, protože ještě nepotkal tu pravou. Stále ji hledá na záchodcích v baru Kozička a okolí, jenže tam už zbyla akorát Dominika Mesarošová, která chodila se všemi kromě Zdeňka Škromacha. Prezidentova dcera by pro něj mohla být tou správnou volbou, možná by nám pak nazpíval novou verzi české hymny a přestal by používat tolik make-upu.