Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kate Zemanová prolomila mlčení: Takhle je to ve skutečnosti s prezidentovým zdravím!

Kate Zemanová po dlouhé době promluvila.
Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Kate Zemanová (24) se po prezidentských volbách 2013 držela zpátky, ale teď prolomila mlčení a konečně se svěřila, jak se jí daří. První dcera studuje ve Velké Británii. Promluvila o životě v Londýně i o zdraví svého otce Miloše Zemana (73), které je v poslední době tolik diskutováno.

Kateřina Zemanová (24) si ve Velké Británii odskočila ze školy na ambasádu, kde odvolila. Po minulých volbách se stáhla do ústraní, ale nyní po dlouhé době opět promluvila.

"Jednoznačný názor můžu poskytnout jako dcera, ne jako lékař. Kdybych viděla, že se otcův zdravotní stav zhoršuje, můžete si být jistý tím, že bych byla prvním člověkem, který by s tím začal něco dělat,“ řekla Kate v rozhovoru pro ParlamentiListy.cz.

A co řekla o životě v Londýně? „Komukoli, kdo strávil nějaký čas v zahraničí, je jasné, že život v cizině není procházka růžovým sadem, a sama bych si netroufla říct, že se jinde lidi mají lépe, po jakékoliv stránce. Na druhou stranu je Londýn městem, které se pyšní rozmanitostí národností, a tak si zřídkakdy připadáte jako cizinec. Právě to je jeden z důvodů, proč se tu mnozí z nás rádi usadili, i přes hnusné pivo a drahý nájem,“ vyjmenovává, jak se jí v zahraničí daří.

Podle Kateřiny je škoda, že spousta lidí nejde k volbám, protože jsou o výhře Zemana přesvědčeni. Už v následujících hodinách se dozvíme, jak voliči rozdali karty tentokrát.

Související články

Další články