Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kate Zemanová odhodila masku nudné dcery bez vkusu: Na plese byla za královnu večera

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
ozdoba večera
Plesová sezona je v plném proudu a minulý pátek se na Pražském hradě sešla česká smetánka. Prezident Miloš Zeman (75) společně se svojí ženou Ivanou Zemanovou (54) pořádali charitativní ples. Mezi pozvanými byli kupříkladu premiér Andrej Babiš (65) s manželkou Monikou Babišovou (45) nebo také ministryně financí Alena Schillerová (55) či Jaroslav Faltýnek (57). Plesu se zúčastnila také dcera prezidenta Kateřina Zemanová (26), která mezi ostatními dámami vyčnívala svým půvabem. Tentokrát to Kateřina s róbou skutečně vychytala a vypadala dokonale.

Minulý týden se na Pražském hradě ve Španělském sále uskutečnil pátý charitativní ples, který pořádal prezident Miloš Zeman (75) společně s Ivanou Zemanovou a tentokrát se na přípravách podílela i dcera Kateřina Zemanová (26).

Kate Zemanová a móda? Většinou průšvih

Kateřina Zemanová je pověstná tím, že v módě tápe a téměř pokaždé, když se ukáže na nějaké společenské události, tak za výběr róby schytá od módních stylistů pořádnou kritiku. V minulosti odborníci dceři prezidenta Miloše Zemana vyčítali, že v modelech působí jako stará mladá a na svůj věk i postavu by mohla být mnohem odvážnější.

Z nudné holky hvězda večera

Nutno říct, že Kateřina Zemanová byla ozdobou celého plesu na Hradě. Velkou konkurenci měla sice v Monice Babišové, které to velmi slušelo, ale královnou plesu se stala Kate. Dceru prezidenta republiky oblékl na zvláštní příležitost stylista Sam Dolce.

Kate Zemanová dokázala, že když si nechá poradit od odborníků, tak výsledek stojí skutečně za to. Kateřina na ples vynesla šaty značky Kristianna, ve kterých vypadala velmi něžně, zároveň rafinovaný výstřih vzadu na šatech působil originálně a sexy.

Související články

Další články