Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kate Winslet zpětně o Titaniku: Leonardo mohl přežít! Proč musel zmrznout v oceánu?

Jack mohl přežít, ale tvůrci jejich lásce nepřáli.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Bulelo celé kino. Jack se obětoval a nechal Rose samotnou na vylomených dveřích. Mrznul, ale do poslední chvíle ji hlídal a díval se do jejích smutných očí. Pak Rose usnula, když se probudila, Jack už byl zmrzlý a po smrti. Odstrčila ho a hledala pomoc. Fanoušci nechápali, proč se nezachránili oba. Na dřevě přeci bylo místa habaděj! Představitelka Rose Kate Winslet o tom teď promluvila.

Představte si to. Rose by se jenom trochu šoupla a Jack mohl přežít. Film by měl happyend a možná by jejich postavy žily v New Yorku dodnes. Ale ne, on musel zmrznout v ledovém oceánu. Konec téhle filmové pecky naštval na konci devadesátek plno fanoušků.

Sama Kate Winslet přiznala, že by se určitě zachránili oba. Nebýt krutého rozhodnutí filmařů. „Ano, ano. Na těch dveřích bylo plno místa. Souhlasím, vešli bychom se tam oba,“ řekla Kate v show Jimmyho Kimmela.

To takový režisér James Cameron je na podobné otázky dost háklivý. „Momentíček, zavolám jenom Shakespearovi, proč nemohli přežít Romeo a Julie,“ řekl ve stejné show před čtyřmi lety.

Naštěstí Kate a Leo jsou i po dvaceti letech od natáčení pořád kamarádi a vzájemně se podporují. Na jejich společné setkání se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články