Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kate Winslet prodává svůj newyorský apartmán: Moderní luxus za miliony

Kate Winslet prodává svůj newyorský apartmán: Moderní luxus za miliony
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
bydlení
Herečka Kate Winslet (45) se zbavuje svého luxusního podkrovního bytu v New Yorku. Světlý moderní byt před lety koupila společně s bývalým partnerem Samem Mendesem (55) za téměř 5 milionů dolarů, nyní ho prodává za 5,6 milionu dolarů. Podívejte se, v jak krásném prostředí herečka bydlela.

Kate Winslet prodává svůj newyorský apartmán za 5,6 milionu dolarů. Duplexní podkrovní byt kdysi koupila se svým tehdejším partnerem Samem Mendesem. V dobách společného bydlení ho pár vylepšil, dokoupil moderní vybavení a cena bytu tak o něco stoupla.

V bytě jsou všechny místnosti vymalované bílou, barvami tak září jen nábytek, přičemž i ten byl vybrán velmi vkusně a decentně ladí se světlými stěnami. Až na koupelnu jsou ve všech místnostech položeny parkety a byt sám o sobě je bezbariérový.

Samozřejmostí je spousta prostoru, venkovní terasa a tři místnosti určené ke spaní, z nichž jedna je dětský pokoj. Apartmán jde na trh plně vybavený, a proto se v něm nový majitel může zabydlet okamžitě.

Přepych

Kate Winslet si patrně nepotrpí na přehnaný luxus, apartmán proto zařídila moderně, ale přesto vkusně a tak, aby byly všechny místnosti v naprostém souladu. Podívejte se, v jak nádherném prostředí žila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy