Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kate Winslet lituje spolupráce s perverzními režiséry: Rose z Titaniku si sype popel na hlavu

Kate Winslet lituje spolupráce s perverzními režiséry: Rose z Titaniku si sype popel na hlavu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
stud
Herečka Kate Winslet (44), která se ještě před třemi lety obhajovala kvůli spolupráci s režiséry s nevalnou pověstí, najednou otočila. Pro magazín Vanity Fair hvězda filmu Titanic přiznala, že hluboce lituje hraní ve snímcích Woodyho Allena (84) a Romana Polanského (87). Za účast na jejich projektech se nyní stydí a tvrdí, že neví, na co v době, kdy se v nich angažovala, myslela.

Kate Winslet je jednou z hereček, které tvrdily, že pro roli musí zatnout zuby a přehlížet spekulace o lidech, se kterými spolupracuje. Zničehonic ale obrátila a stydí se za to, že hrála ve filmech Woodyho Allena a Romana Polanského. Oba tito režiséři jsou spojováni s obtěžováním žen.

V minulosti si herečka nic nevyčítala, její pocity se ale změnily. „Říkám si, na co jsem kur*a myslela, když jsem s nimi spolupracovala. Jejich dlouhodobá moc ve filmovém průmyslu je zatraceně neuctivá,“ řekla Kate.

„S vyslovením svých výčitek jsem zápasila, ale kým bychom byli, kdybychom alespoň sami k sobě nedokázali být upřímní,“ doplnila Winslet, která ačkoliv spolupráce lituje, moc dobře ví, že vrátit čas nelze a své konání z minulosti nezmění.

Roman Polanski a Woody Allen

Ačkoliv sama Kate Winslet nemluvila o tom, že by byla ze strany těchto režisérů sama sexuálně obtěžována, oba byli z těchto činů nejednou obviněni. Polanski byl dokonce uznán vinným z pohlavního styku s nezletilou. Allena pak ze sexuálního obtěžování obvinila dokonce nevlastní dcera Dylan, které tehdy bylo pouhých 7 let.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy