Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kate Upton slaví 28: Tohle je 15 žhavých fotek majitelky nejhezčích přírodních ňader

Kate Upton slaví 28: Tohle je 15 žhavých fotek majitelky nejhezčích přírodních ňader
Zdroj: archiv Kate Upton
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Modelka a příležitostná herečka Kate Upton slaví 28. narozeniny. Ačkoliv ji lidé dobře znají z přehlídkových mol, obálek časopisů i televizních obrazovek, nejlépe je známá jako majitelka nejkrásnějšího přírodního poprsí. Podívejte se na 15 snímků, které dokazují, že je Kate skutečně žhavá.

Kate Upton se narodila 10. června 1992 v St. Joseph v Michiganu a dětství strávila na Floridě. Během dospívání se herectví ani modelingu nevěnovala, její největší zálibou byla jízda na koni, ve které dokonce sbírala soutěžní úspěchy.

K její aktuální kariéře Kate přivedla až náhoda, když se ve svých 16 letech v roce 2008 zničehonic rozhodla zúčastnit castingu agentury Elite Model Management Ještě ten den získala smlouvu, nakonec ale zakotvila v New Yorku a usadila se u agentury IMG Models.

Upton mezi ostatními modelkami vyniká především svými ženskými tvary. Rozdíl mezi ní a jejími kolegyněmi byl patrný především v katalozích spodního prádla Victoria's Secret. Ne nadarmo je Kate prohlášena za majitelku nejkrásnějšího přírodního poprsí.

Žhavé snímky Kate Upton

Kate Upton je nepochybně jednou z nepřitažlivějších modelek světa, magazín Esquire ji dokonce roku 2012 vyhlásil ženou léta. V galerii se můžete podívat na jej nejkrásnější snímky. Posuďte sami, no není krásná?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy