Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kate se k Williamovi chová jako k dítěti, tvrdí zdroj z okolí královské rodiny. Mohou za to prý jeho výbuchy vzteku

Vévoda z Cambridge s vévodkyní Kate.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
william a kate

Spisovatel Tom Quinn, jenž má blízko k britské královské rodině, tvrdí, že princezna z Walesu Kate Middleton se k princi Williamovi chová jako ke svému čtvrtému dítěti. Důvodem má být to, že následník trůnu má výrazné sklony k záchvatům vzteku. Píše o tom například britský list Mirror.

Quinnův zdroj spisovateli rovněž prozradil, že Kate má mazanou strategii, jak zabránit eskalaci hádek. „Hádají se. Není to dokonalé manželství. Mají mezi sebou strašné hádky,“ uvedl autor, jehož zdroj prý s párem pracoval například v Kensingtonském paláci.

Ale tam, kde se některé páry hádají a házejí po sobě těžké vázy, William a Kate po sobě házejí polštáře. Vždycky to mají pod kontrolou,“ doplnil s tím, že manželský úspěch Williama a Kate má mnoho společného s odkazem zesnulé královny Alžběty II., která se v rodině řídila svým odvěkým heslem 'Nikdy si nestěžuj, nikdy nevysvětluj'.

„Když už si stěžují, tak​ přiměřeně“

Zesnulá královna chápala, jak je důležité zachovat důstojné mlčení v náročných dobách,“ řekl Quinn listu Express. Podle něj princ William přejímá způsoby a chování své babičky a Kate si umí velmi dobře nestěžovat. Oba se tak drží toho, co z královny Alžběty II. udělalo tak pozoruhodnou panovnici.

„Stěžují si jen velmi zřídka. A když už si stěžují, tak vždy přiměřeně,“ tvrdí spisovatel, který stojí za úspěšnou knihou s názvem 'Pozlacené mládí: Intimní dějiny vyrůstání v královské rodině'.

William a Kate jsou u britské veřejnosti stále nesmírně oblíbení. Kate dokonce nedávno svého manžela v žebříčku popularity předstihla, jak ukázal průzkum agentury Ipsos.

Nejméně oblíbený je princ Andrew

Princezna z Walesu byla nejoblíbenější členkou rodiny s 38 procenty, následovaná svým manželem a následníkem trůnu Williamem s 34 procenty. V průzkumu rovněž 62 procent respondentů uvedlo, že jsou spokojeni se současnou rolí Williama jako prince z Walesu, píše Mirror.

Průzkum, kterého se zúčastnily čtyři tisíce lidí, také ukázal, že 49 procent britské veřejnosti si myslí, že Karel III. odvádí ve funkci monarchy dobrou práci. Mezi nejméně oblíbené členy královské rodiny patřili princ Andrew (čtyři procenta) a jeho děti – princezny Beatrice a Eugenie (obě sedm procent).

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy