Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kate potratila dvojčata a William chce rozvod: Je toto nejzásadnější zpráva roku?

Kde je pravda?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Jedna z největších spekulací tohoto roku stále není ověřena. Jedná se o vévodkyni z Cambridge a jejího muže Williama. Malé weby píší, že tenhle kdysi šťastný pár stojí před rozvodem, a aby toho nebylo málo, tak Kate měla potratit dvojčata. Kde je však pravda, nevíme.

Pokud bychom se měli shodnout na tom, jaká je největší spekulace roku 2016, tak rozhodně vede tato. Prosakují informace, že vévodkyně z Cambridge Kate Middleton měla údajně potratit dvojčata.

Už tak je to docela dost šokující spekulace, ale není to všechno. Královskému páru to už prý nějakou dobu neklape a tato velmi nepříjemná událost jejich vztahu rozhodně nepřispěla k lepším zítřkům. Kate a William se mají podle některých zdrojů dokonce rozvádět.

O celé téhle kauze mlčí velké weby. Tyto informace se dostaly na svět díky mnohem menším webům, mezi které patří třeba gamenguide.com nebo jobsnhire.com.

Otázkou zůstává, kolik z těchto informací se zakládá na pravdě.

Palác údajně všechny tyto informace popřel, že se v žádném případě nezakládají na pravdě. Ovšem vrabci na střeše si cvrlikají něco trochu jiného…

Nevíme, jaká je pravda, ovšem spekulace je to velmi šokující. Pravdu se nejspíše ale nikdy nedozvíme.

Související články

Další články