Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Kate pořádně provokovala! Na premiéru Jamese Bonda vyrazila bez podprsenky!

Kate dorazila na premiéru společně s Williamem a švagrem Harrym.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Šaty od Jenny Packham, spodní prádlo od princezny Koloběžky. Tak vyrazila na světovou premiéru bondovky Spectre Kate Middleton a spolehlivě tím zastínila všechny hollywoodské hvězdy.

Dlouhé bleděmodré šaty s lehce odhalenými zády doplnila Kate diamantovými náušnicemi, které ještě více vynikly díky krásnému drdolu. Musíme přiznat, že jí to vážně slušelo a i přes absenci spodního prádla působila vedle odvážně oblečených bond girls velmi jemným dojmem.

Kate se společně s manželem Williamem a princem Harrym setkala s režisérem Samem Mendesem (50) i hlavní hvězdou 24. bondovky Danielem Craigem (47).

Ten už před časem prozradil, že tohle je určitě jeho poslední film ve slavné sérii o špionovi, a to i přesto, že je z toho současného nadšený.

„Je skvělé tu dneska všechny vidět. Jsem nadšený a nemůžu se dočkat, až lidi uvidí ten film,“ prozradil s tím, že sice nenávidí, když se na sebe musí na plátně dívat, ale samotné hraní Jamese Bonda miluje.

Spectre je jedním z nejočekávanějších snímků tohoto roku a předpokládá se, že po vzoru svého předchůdce v tržbách hravě překoná hranici miliardy dolarů.

Související články

Další články