Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Kate poprvé od Vánoc na veřejnosti: Princezna byla pohublá, ale zářila jako sluníčko

Princezna Kate poprvé na veřejnosti od oznámení rakoviny: Vypadala skvěle
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra
Předchozí Další
+ Dalších 21 fotografií
Návrat

Princezna Kate (42) se dnes poprvé objevila na veřejnosti od doby, kdy celému světu oficiálně oznámila, že bojuje s rakovinou. Na slavnostní ceremoniál Trooping the Colour, kterým dnes žije celá Velká Británie, dorazila s úsměvem na tváři a velmi jí to slušelo. Že se této významné události zúčastní, předem avizovala na sociálních sítích.

Celá Velká Británie je na nohou. V Londýně se dnes koná oficiální oslava narozenin britských panovníků s názvem Trooping the Colour, jejíž hlavní součástí je pořádná vojenská přehlídka. Velkolepou podívanou před Buckinghamským palácem sleduje široká veřejnost a s ní celý svět.

Největší pozornost se upírá nejen na krále Karla III., který v listopadu oslavil 75. narozeniny a momentálně podstupuje léčbu rakoviny. Všechny nejvíc zajímalo, zda se slavnostního průvodu zúčastní také princezna z Walesu, která před několika měsíci rovněž oznámila, že bojuje s touto vážnou nemocí. Kate se oslav narozenin britského panovníka Karla III. nakonec skutečně zúčastňuje, a tak všichni obyvatelé Velké Británie jásají.

Krásná, ale trochu pohublá Kate v kočáře

Kate a její tři děti George, Charlotte a Louis přijely kočárem, princ William dle tradice jel za nimi na koni. I královské děti se na veřejnosti ukázaly poprvé po půl roce, jak připomněl britský Mirror.

Později by se Kate měla ještě objevit na balkóně Buckinghamského paláce, odkud budou s členy britské královské rodiny sledovat přehlídku i přelet pilotů britského letectva nad Londýnem.


Jedna z nejznámějších tváří světa při jízdě v kočáru vypadala fantasticky, avšak při pohledu na její tvář bylo znát, že pohubla, což je vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu naprosto pochopitelné.

Princezna pro slavnostní příležitost zvolila bílé šaty s černými aplikacemi doplněné o klobouk a bílé lodičky.

Rozdávala úsměvy na všechny strany a byla ve skvělé náladě, jakkoliv se nechala slyšet, že během náročné léčby prožívá horší a lepší dny.

V léčbě dělá pokroky

"Dělám pokroky, ale jak ví každý, kdo si prošel chemoterapií, jsou tu dobré i špatné dny. V těch špatných jste slabí, unavení a musíte svému tělu dopřát odpočinek. Ale v dobrých dnech, kdy se cítíte silnější, toho chcete plně využít," svěřila se Kate na síti X s tím, že její léčba pokračuje a ještě několik měsíců bude.

Princezna Kate byla dnes spatřena poprvé na veřejné akci od loňských Vánoc. Svou krutou diagnózu oznámila v druhé polovině března poté, co se kolem jejího zdraví začaly objevovat různé spekulace. V posledních týdnech se její zdravotní stav měl zlepšovat. Také její manžel, princ William, se na čas stáhl z veřejného života, aby byl své ženě a třem dětem co největší oporou.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy