Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Kate Moss u soudu Deppa: Vyvrátila další zákeřnou lež Amber Heard

Kate Moss vypovídala u soudu.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
kauzy

Herec Johnny Depp (58) a jeho právníci mají opět navrch ve sporu s exmanželkou. Amber Heard (36) vytáhla na Johnnyho pomluvu z minulosti, podle jejích slov měl strčit svou expartnerku Kate Moss (48) ze schodů. Tím ovšem právníkům Deppa nahrála, mohli si topmodelku snadno předvolat. Moss vypovídala u soudu ve středu 25. května a tvrzení Heard o "strkání ze schodů" podle portálu Daily Mail vyvrátila. 

Právníci americké herečky Amber Heard skončili s výslechem svědků ve sporu s jejím bývalým manželem Johnnym Deppem, v němž se oba vzájemně obviňují z pomluvy a násilností. Deppovi obhájci nyní vyslýchají poslední svědky a mezi nimi se konečně objevila i topmodelka a Deppova bývalá přítelkyně Kate Moss.

Povolat k soudu Kate Moss se zprvu nepřipouštělo, avšak poté, co ji Amber Heard zmínila se slovy, že ji měl Johnny Depp strčit ze schodů, se karty otočily a její výpověď soud připustil, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Výpověď Kate Moss netrvala ani pět minut

Kate Moss vypovídala před soudem 25. května a celý údajný incident popřela. "Johnny mě nikdy nestrčil, neskopl ani neshodil ze žádných schodů," řekla razantně Moss přes videohovor z anglického Gloucestershiru, jak informoval list Daily Mail. Záznam ze soudu byl zveřejněn na YouTube Law&Crime Network. Topmodelka také popsala příhodu, že když kdysi na Jamajce po dešti uklouzla ze schodů, Depp jí rychle přispěchal na pomoc.

"Spadla jsem ze schodů a poranila si záda. Zakřičela jsem, protože jsem byla v bolestech a nevěděla, co se děje. Johnny za mnou hned přiběhl, odnesl mě do pokoje a přivolal lékařskou pomoc," sdělila Moss, která nevypovídala ani pět minut a nebyla podrobena křížovému výslechu.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy