Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kate Moss slaví 46 let: Drogové excesy, vtipná přezdívka od přátel a hvězdná jména v posteli

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
oslavenec
Jedna z nejúspěšnějších modelek světa Kate Moss slaví 46. narozeniny. Kate je po všech stránkách považována za naprostý unikát. Bezpochyby je to nádherná žena, která toho vysokému modelingu hodně dala. Na druhou stranu, kdyby jakákoliv jiná modelka měla za sebou tolik drogových a alkoholových excesů, tak by si patrně neškrtla. To ovšem není případ divoké a nespoutané Kate, která si jede podle svých pravidel.

Oslavenkyně Kate Moss toho má za svůj život skutečně hodně za sebou. Půvabná budoucí topmodelka byla objevena v roce 1988 na letišti, když se vracela se svojí rodinou z dovolené na Bahamách.

Tehdy čtrnáctileté Kate si všimla zástupkyně modelingové agentury, díky které Kate prorazila a stala se světově uznávanou modelkou. Kate se lišila od všech ostatních modelek tím, že byla mnohem menší a až nepřirozeně hubená.

Byla to právě Kate, která odstartovala novou vlnu v modelingu, tzv. na vagabunda. Kromě modelingu navrhuje oblečení a málokdo ví, že má dospívající dceru, která jakoby mamince z oka vypadla. Kromě úspěchů má Kate na svém kontě tak spoustu excesů.

Známá je pro své drogové kotrmelce, kdy jí nedělalo problém spořádat tolik kokainu a alkoholu, co by zvládlo porazilo i vola. Během jejího divokého období dostala od svých kamarádů přezdívku tank.

Kate chodila s Johnny Deppem (56) od roku 1994 do roku 1997, postelí jí také prošel nenapravitelný Pete Doherty, frontman kapely Babyshambles, se kterým se seznámila v lednu roku 2005 na její narozeninové oslavě a jejich vztah trval až do září 2005, kdy byla přistižena, jak ve zkušebně Dohertyho kapely šňupe kokain.

Na svoji náturu se Kate v poslední době hodně zklidnila a problémům se snaží vyhýbat. Tak snad jí to co nejdéle vydrží.

Související články

Další články