Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kate Moss pomalu odkvétá: Její krásná dcera Lila Grace se dere na výsluní

Dcera modelky Kate Moss Lila Grace Moss Hack je stejně krásná jako její matka v mládí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY
Supermodelka Kate Moss (47) stále vypadá neuvěřitelně. Během své modelingové kariéry dosáhla obrovských úspěchů, které teď předává své osmnáctileté dceři Lile Grace Moss Hack. Ta totiž nejen že vypadá úplně stejně jako její slavná máma, ale také se vydává v jejích modelingových stopách. A Kate Moss je na ni náležitě pyšná.

Kate Moss, která se narodila coby Katherine Ann Moss přesně před 47 lety v Londýně, je celosvětově uznávanou a respektovanou modelkou. K modelingu přičichla už jako čtrnáctiletá v roce 1988, kdy se vracela z rodinné dovolené na Bahamách. Tehdy si ji vyhlédla Sarah Doukas z modelingové agentury Storm, a tak její kariéra mohla odstartovat.

Dcera Kate Moss Lila Grace je také modelkou

Své první focení absolvovala pro bývalý časopis The Face, na jehož obálce byla dokonce nahá. Od té doby dostávala jednu slavnou nabídku za druhou, už více než dvacetkrát se objevila v časopise Vogue a spolupracovala s takovými značkami, jako je Burberry, Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, H&M, Chanel nebo Louis Vuitton

Kate Moss se věnuje také návrhářství a má i své vlastní parfémy. Taky má osmnáctiletou dceru Lilu Grace, která vypadá stejně krásně jako její slavná máma. A stejně jako ona už ve čtrnácti letech začala s modelingem a později se stala například tváří Marca Jacobse

„Bylo tak emotivní vidět Lilu na dráze,“ řekla Moss britskému vydání Vogue. Kate je pochopitelně šťastná, že se její dcera vydala na dráhu modelky, k ničemu ji ale nenutí. „Je to na ní. Samozřejmě ji budu podporovat a budu její mumager. Podpořím ji ve všem, co chce dělat,“ uvedla pro Megyn Kelly.

Partneři Kate Moss

Dceru Lilu Grace má Kate s majitelem časopisu Dazed & Confused Jeffersonem Hackem. Po jejím boku se ale objevila i celá řada dalších mužů a Moss si prožila románky s Rhysem Ifansem, Jackem Nicholsonem nebo Leonardem DiCapriem

V letech 1994 až 1997 měla bouřlivý vztah s Johnnym Deppem „Od prvního okamžiku, kdy jsme si povídali, jsem věděla, že budeme spolu," uvedla modelka pro časopis Spin. Jejich vztah však později krachnul. „Neexistuje nikdo, kdo by se o mě opravdu dokázal postarat. Johnny to trochu udělal. Věřila jsem tomu, co řekl,“ svěřila se Moss pro Vanity Fair. „Opravdu jsem tím rozchodem ztratila někoho, komu bych mohla věřit. Noční můra. Roky a roky pláče,“ dodala.

Svou první lásku ale prožila dříve – oním mužem byl Mario Sorrenti, jenž natočil slavnou reklamu na parfém Obsession. „Byla to mladá láska. Byli jsme tak nevinní a mladí a tak nadšení z práce. Všechno pro nás bylo tak nové,“ vzpomněla pro TODAY.

Kate Moss a kokain

Její milostný život byl však ještě daleko pestřejší. Hodně divoký byl i její vztah s Petem Dohertym. Tehdy propadla i kokainu a musela absolvovat třicetidenní program v rehabilitačním zařízení. Po rozchodu s Dohertym se dala dohromady s kytaristou The Kills Jamiem Hincem, jehož si v roce 2011 vzala za muže. „Už opravdu nechodím do klubů. Jsem vlastně docela vyrovnaná,“ říkala o své proměně pro Vanity Fair. V roce 2016 se ale pár rozvedl a naposledy se po jejím boku objevil Nikolaj von Bismarck.

Kate Moss si však nejvíc užívá toho, že je mámou. „Miluji to. Je to ta nejlepší věc, je to moje oblíbená věc. Už jsem nikdy nebyla osamělá,“ řekla pro Megyn Kelly.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy