Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Kate Middleton způsobila pořádný rozruch. Veřejnost je na ni naštvaná!

Britové jsou znechuceni chováním Kate. Ta se totiž k překvapení všech
zachovala jako pořádná primadona.
Vévodkyně Kate má asi o hodně větší nároky, než se dřív myslelo. Hodná, milá a skromná Kate je asi už pryč. Udělala totiž něco, co jí veřejnost jen tak neodpustí. A stálo to hodně peněz! O co jde?

Britové jsou znechuceni chováním Kate. Ta se totiž k překvapení všech zachovala jako pořádná primadona. S královnou Alžbětou II. se totiž vydala na dovolenou do Norfolku, jenže každá cestovala sama. Divili byste se, ale královna cestovala vlakem, ovšem Kate asi vlak dost dobře nevoněl. A tak zvolila rychlejší, ale o hodně dražší způsob dopravy.

Na dovolenou totiž letěla soukromým vrtulníkem, takže její cesta vyšla na více než 105 tisíc korun! Zatímco královnu stála cesta necelé dva tisíce. Proč si zvolila takový způsob dopravy? A proč tedy královna neletěla s ní? Daňoví poplatníci, kteří platí fond, ze kterého se peníze vzaly, se tedy pěkně plácli přes kapsu.

Snad ale všichni Kate odpustí, měla k tomu asi pádný důvod. Je totiž podle všeho znovu těhotná, a dokonce čeká dvojčata. Takže by jí dlouhá cesta vlakem asi nedělala moc dobře. Tak snad jí to Britové zapomenou a budou se těšit na další prince či princezny.

Mohlo by vás zajímat

Další články