Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kate Middleton vévodí Británii i kuchyni: Prozradila, jaké jídlo má nejraději princezna Charlotte

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
vaření
Vévodkyně Kate Middleton (37) sice musí především reprezentovat Británii, stíhá ale zároveň i povinnosti matky a manželky. Podle magazínu People na sebe nedávno prozradila, že když má čas, ráda pro svou rodinu vaří. Především malá princezna Charlotte (4) má ráda pokrm, který by jen málokteré čtyřleté dítě kvůli pálivosti vůbec snědlo.

Kate Middleton není jen vévodkyní, ale i manželkou a matkou. Ačkoliv má spoustu královských povinností a často je celý den mimo domov, když má zrovna čas, ráda si stoupne k plotně a uvaří pro celou rodinu. Prý je výbornou kuchařkou a především jeden pokrm z její plotny je prý vyhlášený.

I královská rodina, ačkoliv se to může zdát nereálné, ráda tráví večery společně na gauči u televize. Když se princi Williamovi a Kate jednou za čas podaří sejít se s dětmi a udělat si pohodový večer, nemůže se to obejít bez domácího jídla od Kate. Ta prý nejraději vaří obzvlášť ostré kari, které má ve velké oblibě právě malá princezna Charlotte.

Kate se podle magazínu People nechala slyšet, že kari vaří hned třikrát. Nejostřejší pro sebe, méně ostré pro Williama a jemné pro děti. Charlotte prý ale s oblibou ujídá spíše z talíře maminky, než ze svého. Malá Charlotte je po strýčkovi Harrym zkrátka rebelka nejen povahově, ale malou holčičku v sobě schovává i co se jídla týká.

Související články

Další články