Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kate Middleton slaví 36. narozeniny: Podívejte se, jak s ní šel čas a co se pro ni chystá!

Z Kate Middleton je zralá žena.
Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
Právě dnes slaví šestatřicáté narozeniny vévodkyně z Cambridge Kate Middleton. Zatím je tajemstvím, jak bude královská oslavička vypadat, ale jisté je jedno, určitě se bude slavit v rodinném kruhu. Vzhledem k počátku šestého měsíce těhotenství Kate to na velkou párty nevypadá. Vévodkyně si od dob svého působení podmanila celou Anglii a vy se podívejte do naší fotogalerie, jak s ní šel čas.

Manželka prince Williama Kate Middleton dnes slaví narozeniny. S tím, že jí bude 36, si hlavu neláme, jelikož si aktuálně užívá počátek šestého měsíce těhotenství, z čehož lze vyvodit, že královská oslava bude probíhat spíše v kruhu rodinném, což Kate vzhledem k požehnanému stavu vyhovuje určitě nejvíce.

Kate se s princem Williamem seznámila už na škole. V roce 2010 se zasnoubili v Keni a o rok později se ve Westminsterském opatství konala svatba. Dne 22. července 2013 manželé přivítali na svět své první dítě George Alexandera Louise z Cambridge, následně 2. května 2015 dceru Charlotte Elizabeth Dianu. Kate je tedy zkušenou maminkou a dalšího dítěte se nemusí bát.

Související články

Další články