Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kate Middleton se rozhádala s Williamem! Podle zahraničních novinářů padla i slova o rozvodu

Vztah Kate Middleton a prince Williama prý skřípe. Čeká nás královský
rozvod?
Zdroj: internet
+ Další 2 fotografie
Kate Middleton (34) a princ William (34) jdou prý od sebe. Aspoň to tvrdí některá zahraniční média. Důvodem má být potrat dvojčat a nátlak matky Kate, který jejich vztah neustál.

Podle některých zahraničních médií měla Kate Middleton utéct od prince Williama. Královský pár se měl neustále dohadovat o dětech a do jejich vztahu až nezdravě zasahovala matka Kate, Carole Middleton, která na ně tlačila, aby měli další děti. Vztah se tak paradoxně narušil a začal skřípat. Kate celou situaci neustála a od prince odešla.

Podle Hollywood Gossip měla matka Kate Carole Middleton do své dcery neustále tlačit, aby znova otěhotněla. Královský pár si sice přál mít tři nebo čtyři děti, jenže se spekuluje o tom, že Kate čekala dvojčata a potratila. I to měl být důvod rozchodu.

„Kate je u rodičů. Byla to opravdu velká hádka. Alžběta II. se teď snaží vše zachránit a udělá cokoliv, aby se rozvod nekonal,“ řekl údajně zdroj z britského sídla panovníků. Fanoušci ale doufají, že si Kate jen potřebovala pročistit hlavu a všechno je to jen planý poplach.

Související články

Další články