Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kate Middleton promluvila o vztahu s princem Williamem: Prozradila, na co se ji pokoušel sbalit

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
prozrazení
Princ William (37) a Kate Middleton (37) tvoří partnerský pár už dlouhá léta a pro mnohé Brity jsou ztělesněním a ukázkou skutečné lásky. I když jsou manželi už 8 let a spíš než při běžných činnostech je veřejnost vidí při vykonávání královských povinností, rádi ukazují i svou zcela obyčejnou stránku. Možná i proto Kate nyní prozradila, na co se ji William snažil sbalit.

Královský pár se zúčastnil speciálního vydání kuchařského pořadu s názvem A Berry Royal Christmas s oblíbenou moderátorkou Mary Berry. Kate Middleton při té příležitosti prozradila, čím se princ William snažil získat její srdce. A bylo to úplně obyčejným jídlem.

Když se na vysoké škole nynější manželé seznámili, princ se svou nastávající snažil okouzlit vařením. „Když se mě William na vysoké snažil zaujmout, neustále něco vařil. Jednoduchá jídla, třeba boloňské špagety. Teď ale vařím spíš já,“ řekla Kate, načež jí William laškovně odpověděl, že proto je tak hubený.

Vzhledem k tomu, že vaří jak Kate, tak William, bylo nasnadě se zeptat, zda hodlají během svátků vařit i s dětmi. Vypadá to však, že místo plotny se bude v královské rodině používat spíš trouba. „Když děti budou chtít mince pie, rádi je to naučíme,“ uvedli. Mince pie je speciální britské cukroví, které k Vánocům neodmyslitelně patří a recept najdete zde

Obyčejná rodina

I když tituly Williamovi ani jeho rodině nikdo neodpáře, musí se nechat, že jejich snaha o běžný životní styl se vyplácí. Na vaření nepotřebují kuchařku, sami si doma uklízí a také si pěstují vlastní zeleninu v záhonku, o který se sami starají. Na veřejnost tak působí velmi sympaticky a vychází jim to, o co se skutečně snaží - být svému lidu blíž.

Související články

Další články