Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kate Middleton poprvé nasadila roušku: Co k tomu vévodkyni tak najednou přimělo

Kate Middleton poprvé nasadila roušku: Co k tomu vévodkyni tak najednou přimělo
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Kate Middleton (38) se poprvé objevila na veřejnosti v roušce. O vévodkyni je známo, že se ráda věnuje charitativní činnosti a proto zajela do dětské banky ve městě Sheffield, aby roztřídila dary, které děti obdržely. Pro tuto práci a kontakt s dalšími lidmi byla nezbytná nejen rouška, ale i jednorázové rukavice.

Vévodkyně Kate Middleton se rozhodla navštívit dětskou banku ve městě Sheffield. Tam si nepřijela jen promluvit se zaměstnanci, ale sama přiložila ruku k dílu, vyložila paletu dodávek a třídila dary, které přišly. Pak také hovořila s rodinami o svých zkušenostech s dětskými bankami.

Od pandemie koronaviru se královská rodina na veřejnosti příliš neukazovala a pokud ano, vždy si od ostatních lidí držela tak velký odstup, aby rouška nebyla nutná. Nyní se ale Kate zapojila do prací a kontakt s lidmi byl jedním z hlavních účelů její návštěvy dětské banky.

Kate charitativní činnost baví a věnuje se jí nejen v rámci svých královských povinností, ale především ze své vlastní vůle a chuti pomáhat osobám, které v životě neměly příliš štěstí. I pod rouškou bylo vidět její nadšení z toho, že se může znovu do něčeho zapojit.

Koronavirus

Vzhledem k pandemii koronaviru museli všichni členové královské rodiny své povinnosti zcela zrušit nebo přesunout. Spousta z nich, mezi nimi i královské děti či samotná královna Alžběta II., se dokonce musela obejít bez tradiční oslavy narozenin, které běžně bývají i v rámci příbuzenstva pompézní. Letos si většinou popřáli jen na dálku telefonicky.

Související články

Další články