Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kate Middleton pociťuje vinu: Proč jdeš zase pryč, ptají se její děti

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
výčitky
Kate Middleton (38) je matkou tří dětí. Ačkoliv si svou roli matky užívá, život ji stále nepřestává překvapovat. Od doby, co její nejstarší děti chodí do školy, zažívá složité období. Každý den totiž musí zaměstnancům školy vysvětlovat, proč je nechává ve škole samotné a odejde pryč. Citoval ji britský deník Mirror z podcastu Happy mum, happy baby.

Kate Middleton prozradila, že pociťuje vinu, když opouští své ratolesti, šestiletého George, čtyřletou Charlotte a ročního Louise, aby se mohla věnovat svým královským povinnostem. Děti svou matku mnohdy nevidí, protože často odcestuje pryč. Ratolesti se jí vždy ptají, proč je znovu opouští.

„Stává se to pořád. Dokonce dnes ráno, když jsem je šla vyzvednout ze školy, tak George a Charlotte mi řekli: ‚Mami, jak si nás ráno mohla nechat ve škole?‘“ citoval deník Mirror vévodkyni z Cambridge. „Zpochybňujete svá vlastní rozhodnutí a vlastní úsudky a podobné věci. A myslím, že to začne okamžikem, kdy máte dítě,“ dodala Kate a přiznala v podcastu Happy mum, happy baby, že se většinou cítí dost provinile.

Co je v plánu?

Matkám vzkázala, co dělá pro to, aby se cítila lépe: „Čím více lidí máte kolem svých dětí, lidí, kteří je chrání, milují a starají se o ně, tím je to lepší.“ Velkou podporu nachází také v manželovi princi Williamovi.

Spolu prý plánují pauzu od královských povinnost a chtějí si užít volno s dětmi. V poslední dnech byli velmi vytížení, takže doma moc času netrávili. Dle britských médií se v jejich kalendářích v příštích dnech nenachází žádné plány.

Související články

Další články