Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kate Middleton oslavila 35. narozeniny: Tyhle nevkusné a opilecké fotky z mládí by určitě vidět nechtěla!

Byla to pěkná rajda!
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Vévodkyně z Cambridge a manželka britského následníka trůnu Kate Middleton nebyla vždy usedlá dáma v kostýmku. Ještě než se stala princeznou, uměla si život pořádně užívat. Se svojí sestrou Pippou obrážely londýnské kluby a dopřávaly si divoké večírky s alkoholem.

Pamatujete si vévodkyni Catherine v době, kdy byla obyčejná Kate Middleton? Ono je to už pěkná řádka let a takhle ji už dneska neuvidíte. Kate oslavila své pětatřicáté narozeniny a dávno už to nerozjíždí tak jako za starých časů.

V současné době už to není divoká party kočka, která vymetá londýnské bary, ale vzorná manželka a máma. Ovšem byly doby, kdy Kate řádila jako zvíře.

Nejčastěji si užívala luxusní party v doprovodu své milované sestry Pippy, se kterou brouzdala ulicemi divokého Londýna. Od té doby, co se stala v roce 2011 vévodkyní z Cambridge, princeznou a oficiální manželkou britského následníka trůnu, se poměrně hodně zklidnila.

I když je tahle doba dávno pryč, stále jsou tady fotografie, které Kate usvědčují z toho, že si uměla život užívat plnými doušky.

Těm dnům je už konec, z Kate je módní ikona a Pippa proslula svým dokonalým zadečkem. Sestry už nemají mezi sebou takový pevný vztah jako za dob svého mládí, ale zato patří mezi nejkrásnější ženy světa.

Podívejte se do galerie na to, jak to Kate kdysi uměla pořádně rozjet.

Související články

Další články