Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kate Middleton nesnáší přítelkyni prince Harryho, víme proč

Kate Middleton a Cressida Bonas
Zdroj: archiv

Šušká se, že princ Harry (28) co nevidět požádá o ruku svou přítelkyni Cressidu Bonas (25), protože je to kromě Pippy Middleton (27) jediná dívka v Británii, která splňuje náročné požadavky pro přivdání se do královské rodiny (jezdit na koni, nosit klobouk a tvářit se, jako když máte střevní problémy). A Pippa Middleton má na královskou rodinu moc zprofanovaný zadek, takže Cressida byla pro Harryho jasnou volbou.

Jenže Cressidu nemá ráda vévodkyně Catherine, před rokem ještě Kate Middleton (31). Ta nemůže budoucí švagrové přijít na jméno od chvíle, kdy Cressidina sestra Isabella Anstruther-Gough-Calthorpe randila s Williamem. Bylo to v létě roku 2007, tedy v pauze mezi rozchodem a opětovným návratem Williama (31) a Kate k sobě.

Podle zdrojů okolo královského páru byl William tehdy v létě z Isabelly dost mimo a ke Kate se vůbec neplánoval vrátit. Nicméně stalo se a Isabella se letos v březnu vdala za jiného urozeného dědice půlky Británie. Pokud nakonec bude Isabella díky Cressidy tak trochu patřit do královské rodiny, někdo by měl pomalu začít natáčet telenovelu. Mohlo by se to jmenovat Teď královnou jsem já. Soundtrack už máme.

Související články

Další články