Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Přísně střežené detaily boje princezny Kate s rakovinou. Manželka Williama podstupuje utajenou léčbu v Americe

Kate Middleton v dostupném saku ze Zary.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 21 fotografií
rakovina

Princezna Kate statečně bojuje s rakovinou. Podle některých uživatelů sociální sítě Reddit měla dokonce odcestovat na specializovanou léčbu do Spojených států. Princ William s dětmi mezitím navštívili koncert zpěvačky Taylor Swift, ze kterého sdíleli fotku na Instagramu.

Princezna z Walesu, Kate Middleton, údajně podstupuje tajnou léčbu rakoviny v Houstonu v americkém Texasu. Tvrdí to část uživatelů na sociální síti Reddit, jak upozornil server Hindustan Times.

Kate měla odjet na léčbu do Texasu

Jeden z uživatelů zmínil, že navštívil přátele v hotelu St. Regis, přičemž ti mu sdělili, že Kate je zde ubytovaná. Další osoba se podle serveru The Things zmínila o tom, že se od zaměstnance zdravotnického zařízení dozvěděla, že tam byla Kate spatřena. Další uživatel Redditu pak tvrdil, že ji viděl „chodit a smát se se svým bodyguardem“ na stezce poblíž nemocnice.

Zdravotnické zařízení MD Anderson, kde měla být Kate spatřena, se specializuje na léčbu různých druhů rakoviny, včetně rakoviny prsu, vaječníků, plic, prostaty, melanomu a leukémie.

„Dělám dobré pokroky, ale jak každý, kdo prochází chemoterapií, ví, jsou dobré a špatné dny. V těch špatných dnech se cítíte slabí, unavení a musíte svému tělu dát odpočinek. Ale v dobrých dnech, kdy se cítíte silnější, chcete co nejvíce využít toho, že se budete cítit dobře. Moje léčba pokračuje a bude ještě několik měsíců,“ řekla princezna z Walesu ke své léčbě v půlce června. Kate však doposud neprozradila, jaký typ rakoviny jí byl diagnostikován.

William a děti se bavili na koncertu Taylor Swift

Zatímco se Kate léčí, její manžel, princ William, se pochlubil fotkou se svými dětmi a zpěvačkou Taylor Swift, na jejíž koncert zavítali. William ten den slavil 42. narozeniny, k čemuž mu Swift v příspěvku pogratulovala.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy